کد خبر: ۹۹۳۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
در جلسه شورای شهر با شهرداری مطرح شد
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از برگزاری جلسه مشترک خود با شهردار تهران برای بررسی مشکلات حمل و نقل عمومی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن هاشمی رفسنجانی در ابتدای یکصد و پنجاه و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به پایان مهلت قانونی دریافت گزارش تخلفات و اعتراضات نسبت به برگزاری انتخابات شورایاری ها گفت: هیات نظارت در حال بررسی گزارش ها و شکایات واصله است که از همکارانم می خواهم با دقت و حساسیت کافی به شکایات و اعتراضات مستند رسیدگی کنند تا از تضییع حق شهروندان جلوگیری به عمل آید.
 
وی با بیان این‌که هیات نظارت در حال بررسی گزارش‌ها و شکایات واصله است، گفت: حدود 20 شکایت واصل شده‌ است که با توجه به حجم بالای صندوق‌ها این میزان شکایت زیاد نیست و امیدواریم هرچه سریع‌تر این شکایات رسیدگی شود تا بتوانیم اعتبارنامه شورایاران را صادر کنیم.
 
رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه در روزهای اخیر شاهد اقدام بدون منطق دولت آمریکا در تحریم وزیر امور خارجه ایران و متعاقب آن، توهین سخنگوی وزارت خارجه دولت ترامپ به دکتر ظریف بودیم، اضافه کرد: این اقدامات اگرچه از سرکینه توزی و دشمنی با ایران صورت گرفت، اما عمق بی منطقی و انفعال دولت آمریکا را در برابر ایران نشان داد و تبلیغ بزرگ و بی هزینه ای برای جمهوری اسلامی در حوزه بین الملل بود.
 
هاشمی همچنین با اشاره به تذکر هفته گذشته خود به شهردار تهران درباره لزوم توجه ویژه به حمل و نقل عمومی در مدیریت شهری و نارضایتی شهروندان تهرانی از کمبودهای سیستم حمل و نقل عمومی به ویژه در ساعات اوج ترافیک، از برگزاری جلسه ای که روز گذشته در این باره با پیروز حناچی شهردار تهران داشته است خبر داد و گفت: جلسه خوبی برگزار شد و با توجه به حمایت ویژه ی وی از حوزه حمل و نقل عمومی، انتظار داریم تا تحولات مثبتی در راستای ارتقای خدمت رسانی به شهروندان صورت گیرد.
 
رییس شورای شهر تهران تاکید کرد: همکارانم در شورای شهر تهران نیز مصمم هستند در مدت باقیمانده از این دوره شورای شهر، حمایت جامع و همه جانبه ای از سیستم حمل ونقل عمومی داشته باشند و امیدواریم پس از تعطیلات تابستانی شورا، شاهد ارائه طرح و مصوبات مورد نیاز در این زمینه و تحولات عملی از سوی شورا و شهرداری باشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.