کد خبر: ۹۹۱۳۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
هواشناسی اعلام کرد
سازمان هواشناسی اعلام کرده طی روزهای آینده برخی نقاط کشور شاهد بارش پراکنده خواهد بود و دمای هوا در برخی مناطق کشور تا ۵ درجه گرم‌تر می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا،مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد: روز سه شنبه در استان های مازندران، گلستان، خراسان شمالی و همچنین جنوب سیستان و بلوچستان و نیمه شرقی هرمزگان در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
 
احد وظیفه افزود: فردا چهارشنبه در جنوب سیستان و بلوچستان و نیمه شرقی هرمزگان در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و بارش پراکنده رخ می دهد.
 
وی گفت: طی این دو روز در سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور افزایش نسبی دما در حدود ۳ تا ۵ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
 
هوای تهران از امروز تا شنبه صاف گاهی همراه با وزش باد پیش بینی شده و بیشترین دمای هوای پایتخت طی این ۵ روز به ۴۱ درجه سانتیگراد خواهد رسید.
 
شهر  اهواز امروز دمای ۴۸ درجه سانتیگراد را تجربه کرده که تا روز جمعه به دمای ۴۹ درجه نیز خواهد رسید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.