کد خبر: ۹۹۱۳۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
هواشناسی اعلام کرد
سازمان هواشناسی اعلام کرده طی روزهای آینده برخی نقاط کشور شاهد بارش پراکنده خواهد بود و دمای هوا در برخی مناطق کشور تا ۵ درجه گرم‌تر می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا،مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد: روز سه شنبه در استان های مازندران، گلستان، خراسان شمالی و همچنین جنوب سیستان و بلوچستان و نیمه شرقی هرمزگان در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
 
احد وظیفه افزود: فردا چهارشنبه در جنوب سیستان و بلوچستان و نیمه شرقی هرمزگان در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و بارش پراکنده رخ می دهد.
 
وی گفت: طی این دو روز در سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور افزایش نسبی دما در حدود ۳ تا ۵ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
 
هوای تهران از امروز تا شنبه صاف گاهی همراه با وزش باد پیش بینی شده و بیشترین دمای هوای پایتخت طی این ۵ روز به ۴۱ درجه سانتیگراد خواهد رسید.
 
شهر  اهواز امروز دمای ۴۸ درجه سانتیگراد را تجربه کرده که تا روز جمعه به دمای ۴۹ درجه نیز خواهد رسید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.