کد خبر: ۹۹۱۲۳
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
در حالیکه سامانه طرح حمایت غذایی خانوار به آدرس foods.mcls.gov.ir از بهمن ماه 94 راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفته است و شارژ باقیمانده از آن نیز تا پایان ماه رمضان 97 اعلام شده ، پیامک این طرح با آدرسی متفاوت و با گرفتن رمز دوم مشترکین ارسال می شود.
 به گزارش خبنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا،سامانه طرح حمایت غذایی خانوار وزارت رفاه و تعاون به آدرس foods.mcls.gov.ir   از بهمن ماه 94 راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفته است و شارز باقیمانده از آن نیز تا پایان ماه رمضان 97 اعلام شده ، پیامک این طرح با ادرسی متفاوت و با گرفتن رمز دوم مشترکین ارسال می شود.

کلاهبرداری تحت  عنوان  طرح حمایت غذایی خانواربر اساس این طرح  از طریق این سامانه وضعیت طرح حمایت غذایی اقشار محروم تحت پوشش نهادهای حمایتی و سایرین را بررسی و راهنمایی های لازم را به عمل آورند. لذا ادارات شهرستانی با نام کاربری و کلمه عبور که در اختیار دارند و همچنین ادارات کل بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) استان می بایست نسبت به پاسخگویی و راهنمایی مشمولین اقدام نمایند.

این درحالیست که به تازگی پیامک حاوی لینکی متفاوت به مشترکین اپراتورها ارسال می شود که از آنان اطلاعات رمز دوم و ccv آنها خواسته شده است .
کلاهبرداری تحت  عنوان  طرح حمایت غذایی خانوار

کلاهبرداری تحت  عنوان  طرح حمایت غذایی خانوار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار