کد خبر: ۹۹۱۲۳
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
در حالیکه سامانه طرح حمایت غذایی خانوار به آدرس foods.mcls.gov.ir از بهمن ماه 94 راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفته است و شارژ باقیمانده از آن نیز تا پایان ماه رمضان 97 اعلام شده ، پیامک این طرح با آدرسی متفاوت و با گرفتن رمز دوم مشترکین ارسال می شود.
 به گزارش خبنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا،سامانه طرح حمایت غذایی خانوار وزارت رفاه و تعاون به آدرس foods.mcls.gov.ir   از بهمن ماه 94 راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفته است و شارز باقیمانده از آن نیز تا پایان ماه رمضان 97 اعلام شده ، پیامک این طرح با ادرسی متفاوت و با گرفتن رمز دوم مشترکین ارسال می شود.

کلاهبرداری تحت  عنوان  طرح حمایت غذایی خانواربر اساس این طرح  از طریق این سامانه وضعیت طرح حمایت غذایی اقشار محروم تحت پوشش نهادهای حمایتی و سایرین را بررسی و راهنمایی های لازم را به عمل آورند. لذا ادارات شهرستانی با نام کاربری و کلمه عبور که در اختیار دارند و همچنین ادارات کل بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) استان می بایست نسبت به پاسخگویی و راهنمایی مشمولین اقدام نمایند.

این درحالیست که به تازگی پیامک حاوی لینکی متفاوت به مشترکین اپراتورها ارسال می شود که از آنان اطلاعات رمز دوم و ccv آنها خواسته شده است .
کلاهبرداری تحت  عنوان  طرح حمایت غذایی خانوار

کلاهبرداری تحت  عنوان  طرح حمایت غذایی خانوار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.