کد خبر: ۹۹۱۱۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران:
سیل جلال ملکی ازحریق گسترده در انبار کالا واقع در خیابان مولوی خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.
به گزارش  خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا،سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار شهر فردا گفت: ساعت 11 و 42 دقیقه ظهر امروز یک مورد آتش سوزی در انبار کالا واقع در خیابان مولوی ، میدان محمدیه به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد. 
 
وی اظهار داشت: با توجه به اینکه دود غلیظی در محل دیده می شد بلافاصله 4 ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی تانکر آب به محل اعزام می شوند اولین ایستگاه آتش نشانی به مدت 4 دقیقه به محل اعزام و مشاهده می کند که در یک انبار مسقف  با سقفهای شیروانی قدیمی که حدودا 500 تا 600 متر  بود و  لوازم خانگی در آن نگهداری می شد دچار حریق گسترده شده است.  
 
ملکی افزود: مقداری از آن به وسعت 200 متر دچار حریق شده بود که شعله های آتش به حدی بود  که به سقف های شیروانی بالای سر خود سرایت کرده و 200 متر از سقفهای شیروانی را هم شعله ور کرده بود و دود غلیظ هم به همین دلیل ایجاد شده بود.  
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خاطر نشان ساخت: آتش به سرعت در حال توسعه بود که آتش نشانان به سرعت وارد عمل شده و آتش را تحت کنترل گرفتند . آتش تقریبا خاموش شده است و آتش نشانان مشغول لکه گیری هستند.  

وی افزود:خوشبختانه تا به این لحظه مورد مصدومیت و مجروح گزارش نشده و آتش تحت کنترل است.  

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار