کد خبر: ۹۹۱۱۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران:
سیل جلال ملکی ازحریق گسترده در انبار کالا واقع در خیابان مولوی خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.
به گزارش  خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا،سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار شهر فردا گفت: ساعت 11 و 42 دقیقه ظهر امروز یک مورد آتش سوزی در انبار کالا واقع در خیابان مولوی ، میدان محمدیه به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد. 
 
وی اظهار داشت: با توجه به اینکه دود غلیظی در محل دیده می شد بلافاصله 4 ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی تانکر آب به محل اعزام می شوند اولین ایستگاه آتش نشانی به مدت 4 دقیقه به محل اعزام و مشاهده می کند که در یک انبار مسقف  با سقفهای شیروانی قدیمی که حدودا 500 تا 600 متر  بود و  لوازم خانگی در آن نگهداری می شد دچار حریق گسترده شده است.  
 
ملکی افزود: مقداری از آن به وسعت 200 متر دچار حریق شده بود که شعله های آتش به حدی بود  که به سقف های شیروانی بالای سر خود سرایت کرده و 200 متر از سقفهای شیروانی را هم شعله ور کرده بود و دود غلیظ هم به همین دلیل ایجاد شده بود.  
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خاطر نشان ساخت: آتش به سرعت در حال توسعه بود که آتش نشانان به سرعت وارد عمل شده و آتش را تحت کنترل گرفتند . آتش تقریبا خاموش شده است و آتش نشانان مشغول لکه گیری هستند.  

وی افزود:خوشبختانه تا به این لحظه مورد مصدومیت و مجروح گزارش نشده و آتش تحت کنترل است.  

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.