کد خبر: ۹۹۱۰۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
امروز سه‌ شنبه اول مرداد قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت دلار نسبت به روز گذشته افزایش یافت و هر دلار آمریکا به ۱۲ هزار و ۲۰۰ تومان رسید.


 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا،قیمت دلار در بازار امروز تهران بالا رفت و به ۱۲،۴۸۰ (دوازده هزار و چهارصد و هشتاد) تومان رسید. طلا و سکه هم گران شدند. قیمت‌ها امروز در بازار طلا، سکه و ارز سیر صعودی را به مانند روز گذشته دنبال کردند.


آخرین نرخ اونس طلا

امروز هر اونس طلا مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، هر اونس طلا که روز قبل تا ۱،۴۲۵ (یک هزار و چهارصد و بیست و پنج) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ مصادف با ۲۳ جولای ۲۰۱۹ - با کاهش ۰.۶۶ درصدی به ۱،۴۱۵ (یک هزار و چهارصد و پانزده) دلار رسید.
جدول قیمت ۳ روز اخیر هر اونس طلا
قیمت (دلار)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۱,۴۱۵-۰.۶۷امروز
۱,۴۲۵-۰.۰۶روز قبل
۱,۴۲۵-۱۸-۱.۲۷۳ روز پیش


آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۴۰۹،۸۰۰ (چهارصد و نه هزار و هشتصد) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۳۴ درصدی داشته است.
جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۱۸ عیار
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۴۰۹,۸۰۰۱,۴۰۰۰.۳۴امروز
۴۰۸,۴۰۰۵,۸۰۰۱.۴۲روز قبل
۴۰۲,۶۰۰۴,۱۰۰۱.۰۱۲ روز پیش

قیمت گرم طلا ۲۴ عیار امروز

هر گرم طلا ۲۴ عیار، امروز به ۵۴۶،۴۰۰ (پانصد و چهل و شش هزار و چهارصد) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۳۴ درصدی داشته است.
جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۲۴ عیار
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۵۴۶,۴۰۰۱,۹۰۰۰.۳۴امروز
۵۴۴,۵۰۰۷,۷۰۰۱.۴۱روز قبل
۵۳۶,۸۰۰۵,۵۰۰۱.۰۲۲ روز پیش


قیمت مثقال طلا امروز

هر مثقال طلا امروز با افزایش ۰.۷۳ درصدی، از ۱،۷۶۵،۰۰۰ (یک میلیون و هفتصد و شصت و پنج هزار) تومان به ۱،۷۷۸،۰۰۰ (یک میلیون و هفتصد و هفتاد و هشت هزار) تومان رسید.
جدول قیمت ۳ روز اخیر هر مثقال طلا
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۱,۷۷۸,۰۰۰۱۳,۰۰۰۰.۷۳امروز
۱,۷۶۵,۰۰۰۲۲,۰۰۰۱.۲۴روز قبل
۱,۷۴۳,۰۰۰۱۵,۰۰۰۰.۸۶۲ روز پیش


قیمت دلار امروز در صرافی

امروز دلار مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار که روز قبل تا ۱۱،۹۰۰ (یازده هزار و نهصد) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ مصادف با ۲۳ جولای ۲۰۱۹ - با رشد ۲.۴۵ درصدی به ۱۲،۲۰۰ (دوازده هزار و دویست) تومان رسید.
جدول قیمت ۳ روز اخیر دلار
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۱۲,۲۰۰۳۰۰۲.۴۵امروز
۱۱,۹۰۰۳۰.۰۲روز قبل
۱۱,۸۹۷۲۴۹۲.۰۹۲ روز پیش


قیمت دلار در بازار تهران امروز

دلار در بازار امروز تهران، به ۱۲،۴۸۰ (دوازده هزار و چهارصد و هشتاد) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۱.۴۴ درصدی داشته است.


قیمت یورو امروز

یورو، امروز به ۱۳،۹۹۵ (سیزده هزار و نهصد و نود و پنج) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۱.۳۹ درصدی داشته است.
جدول قیمت ۳ روز اخیر یورو
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۱۳,۹۹۵۱۹۵۱.۳۹امروز
۱۳,۸۰۰۴۰.۰۲روز قبل
۱۳,۷۹۶۲۴۶۱.۷۸۲ روز پیش


قیمت پوند امروز

در بازار امروز پوند نسبت به روز قبل، با ۲۰۳ تومان افزایش، ۱۵،۶۰۱ (پانزده هزار و ششصد و یک) تومان نرخ گذاری شد.


قیمت سایر ارز‌ها امروز

در بازار امروز لاری گرجستان ۴،۳۱۱ (چهار هزار و سیصد و یازده) تومان، درهم امارات ۳،۴۱۰ (سه هزار و چهارصد و ده) تومان، لیر ترکیه ۲،۱۹۹ (دو هزار و یکصد و نود و نه) تومان، دلار کانادا ۹،۵۳۶ (نه هزار و پانصد و سی و شش) تومان، دلار استرالیا ۸،۷۹۴ (هشت هزار و هفتصد و نود و چهار) تومان، فرانک سوئیس ۱۲،۷۳۴ (دوازده هزار و هفتصد و سی و چهار) تومان، منات آذربایجان ۷،۲۷۳ (هفت هزار و دویست و هفتاد و سه) تومان، روبل روسیه ۱۹۹ (یکصد و نود و نه) تومان، بات تایلند ۴۰۶ (چهارصد و شش) تومان و رینگیت مالزی ۳،۰۴۲ (سه هزار و چهل و دو) تومان نرخ گذاری شدند.


آخرین نرخ سکه بهار آزادی

امروز سکه بهار آزادی مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. سکه بهار آزادی که روز قبل تا ۴،۱۷۴،۰۰۰ (چهار میلیون و یکصد و هفتاد و چهار هزار) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ مصادف با ۲۳ جولای ۲۰۱۹ - با رشد ۲.۳۳ درصدی به ۴،۲۷۴،۰۰۰ (چهار میلیون و دویست و هفتاد و چهار هزار) تومان رسید.
جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه بهار آزادی
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۴,۲۷۴,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰۲.۳۳امروز
۴,۱۷۴,۰۰۰۱۱۰,۰۰۰۲.۶۳روز قبل
۴,۰۶۴,۰۰۰۴۰,۰۰۰۰.۹۸۲ روز پیش


قیمت سکه در بازار تهران امروز

سکه در بازار امروز تهران، به ۴،۳۲۰،۰۰۰ (چهار میلیون و سیصد و بیست هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۱.۱۵ درصدی داشته است.


آخرین قیمت سکه امامی

امروز سکه امامی خلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، سکه امامی که روز قبل تا ۴،۲۷۵،۰۰۰ (چهار میلیون و دویست و هفتاد و پنج هزار) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ مصادف با ۲۳ جولای ۲۰۱۹ - با کاهش ۰.۱۶ درصدی به ۴،۲۶۸،۰۰۰ (چهار میلیون و دویست و شصت و هشت هزار) تومان رسید.
جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه امامی
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۴,۲۶۸,۰۰۰-۷,۰۰۰-۰.۱۷امروز
۴,۲۷۵,۰۰۰۸۷,۰۰۰۲.۰۳روز قبل
۴,۱۸۸,۰۰۰۶۰,۰۰۰۱.۴۳۲ روز پیش


قیمت نیم سکه امروز

نیم سکه، امروز به ۲،۲۹۸،۰۰۰ (دو میلیون و دویست و نود و هشت هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۴۳ درصدی داشته است.


آخرین نرخ ربع سکه

ربع سکه امروز با افزایش ۱.۳۵ درصدی، از ۱،۴۵۹،۰۰۰ (یک میلیون و چهارصد و پنجاه و نه هزار) تومان به ۱،۴۷۹،۰۰۰ (یک میلیون و چهارصد و هفتاد و نه هزار) تومان رسید.


قیمت سکه گرمی امروز

در بازار امروز هر سکه گرمی نسبت به ۲ روز پیش، با ۱۰۰۰۰ تومان افزایش، ۹۷۹،۰۰۰ (نهصد و هفتاد و نه هزار) تومان نرخ گذاری شد.
برچسب ها: قیمت دلار ، سکه ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار