کد خبر: ۹۸۸۸۱
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
میرلوحی گفت: با عملکردی که شورای پنجم آغاز کرده است، درآمد حاصل از پسماند خشک نسبت به ۳ سال قبل، ۶۰ برابر می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید محمود میرلوحی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با بیان اینکه در سال ۹۶ درآمد شهرداری از پسماند ۱۲ میلیارد تومان بود و در سال ۹۷ به ۲۰۰ میلیارد تومان رسید، گفت: در سال جاری تا امروز ۳۰۰ میلیارد تومان درآمد کسب کردیم و تلاش می‌کنیم آن را به سه برابر سال قبل برسانیم.
 
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با بیان اینکه پیش بینی کمیته اقتصادی این است که درآمد شهرداری نسبت به ۳ سال قبل افزایش یابد، گفت: با عملکردی که شورای پنجم آغاز کرده، درآمد حاصل از پسماند خشک نسبت به ۳ سال قبل، ۶۰ برابر می‌شود.
 
میرلوحی با بیان اینکه در این ۳ سال هیچ انقلابی در حوزه پسماند رخ نداده است و همانند ۳ سال قبل، ۹ هزار تن تولید پسماند خشک داریم، تصریح کرد: سوال این است که در گذشته این منابع به کجا می‌رفت؟
 
او با بیان اینکه از مدیریت گذشته گلایه داریم که چرا به سادگی از کنار مسائل عبور کردند، بیان کرد: تا نیمه سال ۹۷ تنها ۱۸ شرکت در حوزه پسماند فعالیت می‌کردند و به دیگران اجازه شرکت در مزایده‌ها را نمی‌دادند و طوری رفتار می‌کردند که گویا زباله خشک خریداری ندارد و هنگامی که ما تصمیم گرفتیم انحصار آن‌ها را بشکنیم، برای جوسازی فیلم گوش بریدن درست کردند.
 
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با بیان اینکه امروز معلوم شد حدود یک هزار میلیارد تومان از سهم شهرداری در پسماند تلف شده است، گفت: بالاخره یک روز به سراغ مافیای پسماند می‌رویم و وضعیت آن‌ها را بررسی می‌کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار