کد خبر: ۹۸۸۶۰
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
مدیرعامل آتش نشانی پرند از وقوع آتش سوزی در یکی از برج های این شهر خبر داد و گفت: همکاران من در این حادثه ۳۰ نفر را از میان دود و آتش نجات دادند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مصیب زنگنه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: آتش سوزی در یکی از برج‌های بلندمرتبه شهر پرند با مشارکت ۳ ایستگاه آتش‌نشانی رباط کریم، نصیرشهر و پرند خاموش شد.

وی گفت: این حادثه که در طبقه سیزدهم یکی از برج‌های مسکونی پرند در فاز ۵ رخ داد، با ورود به موقع ساکنان و آتش‌نشانی خاموش و از گسترش آتش به دیگر طبقه‌های برج جلوگیری شد.

مدیرعامل آتش نشانی پرند ادامه داد: در صورتی که این آتش به دیگر واحدهای مسکونی گسترش می‌یافت شاهد فاجعه‌ای انسانی در این برج مسکونی بودیم.

زنگنه گفت: در جریان این حادثه گروهی از آتش‌نشانان به طبقات بالایی رفته و گروه دیگر نیز با دستگاه تنفسی حدود ۳۰ نفر از ساکنین محبوس شده را از محل حادثه خارج کردند.

بر اساس این گزارش، برج‌های مسکونی پرند ۱۴ طبقه دارد که تجهیزات اطفای حریق آنها فعال نیست، همچنین آتش‌نشانی فاقد تجهیزات لازم به ویژه نردبان بلندمرتبه برای اطفای این نوع حریق‌ها است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار