کد خبر: ۹۸۸۲۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
جانشین بسیج سازندگی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
جانشین بسیج سازندگی و محرومیت زدایی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجرای بیش از ۸۷۰ پروژه سازندگی در استان در دست اقدام است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، امیر کریم پور در جمع خبرنگاران، افزود: در سال ۹۷ نیز اجرای ۷۵۰ پروژه به متراژ ۶۶۵۰۰ متر و به ارزش ۹۱۰ میلیارد ریال هدفگذاری شد.

کریم پور با تاکید بر اجرای پروژه ساخت ۶۴۹ مسکن مددجویان کمیته امداد، اظهار کرد: این واحدها در ۳۲۵۰۰ متر مربع و اعتبار ۲۶۰ میلیارد ریال ساخته می‌شوند.

جانشین سازندگی سپاه فتح استان به اجرای ۱۴ پروژه طرح کرامت در استان اشاره کرد و افزود: این پروژه با مشارکت سپاه و دولت با زیربنای ۳۰۰۰ متر مربع و اعتبار ۳۰ میلیارد ریال هدفگذاری شد.

وی اجرا و تکمیل ۶۰ پروژه محرومیت زدایی با زیربنای ۱۲۰۰۰ متر و ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال را از دیگر اقدامات دانست.

کریم پور خاطرنشان کرد: برای سال جاری ۲۲۰ پروژه محرومیت زدایی در استان اجرا خواهد شد.

کریم پور با اشاره به فعالیت بسیج سازنزگی در محورهای مختلف، ابراز داشت: ۳۶۰۰ پروژه در حوزه اقتصاد مقاومتی با اعتبار ۴۷۰ میلیارد ریال توسط بسیج سازندگی استان اجرایی شده است.


کریم پور به خدمات رسانی ۱۴۲ هزار نفره از طریق اردوهای جهاد، اشاره کرد و گفت: در حوزه پزشکی نیز ۹۶۰ نیروی پزشکی در راستای آموزش، بهداشت و درمان به مناطق هدف اعزام شدند.

جانشین بسیج سازندگی استان به اقدامات سال ۹۷ در حوزه گروه‌های جهادی اشاره کرد و گفت: خدمات رسانی ۶۵۰۰۰ نفر روز گروه‌های جهادی در زمینه‌های عمرانی، پزشکی، کشاورزی و … اجرایی شد.

کریم پور از راه اندازی ۳۳۰ کارگاه تولیدی اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی در سال ۹۷ خبر داد و اظهار کرد: ۴۷ میلیارد ریال در عرصه مشاغل خانگی این بخش هزینه شد.

وی با اشاره به اجرای طرح جهاد همبستگی، از طرح ریزی کمک به احداث منازل مسکونی در مناطق سیل زده با همکاری دستگاه‌های متولی خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.