کد خبر: ۹۸۶۷۴
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
در جلسه قرعه کشی لیگ برتر هندبال نحوه برگزاری مسابقات و تعداد تیم های شرکت کننده مشخص شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در مراسم قرعه کشی لیگ برتر هندبال نحوه برگزاری و زمان مسابقات مشخص شد. با تصمیم اعضای حاضر در جلسه قرعه کشی لیگ قرار شد مسابقات با ۱۱ تیم و در دو گروه برگزار شود.

مراد کرمی، مسئول کمیته مسابقات فدراسیون هندبال در مورد شرایط برگزاری لیگ گفت: فعلاً ۱۱ تیم برای حضور در مسابقات اعلام آمادگی کردند و یک گروه پنج تیمی و یک گروه شش تیمی خواهد بود.

در این جلسه مقرر شد که از ٢۴ مرداد ماه مسابقات شروع و تا ٢١ شهریور ادامه پیدا کند. پس از آن اردوی تیم ملی آغاز خواهد شد و تا ۶ آبان ماه رقابت های لیگ به دلیل مسابقات تیم ملی تعطیل می شود.

مراد کرمی رئیس کمیته داوران و مسئول موقت کمیته مسابقات درباره فصل آینده لیگ برتر بیان کرد: اگر مسابقات در دو گروه برگزار شود زمان کم نمی آوریم و بازیکنان هم خسته نمی شوند. باید فواصل شهرها را هم درنظر گرفت. باتوجه به گرانی بلیت هواپیما اغلب مسافرت ها با اتوبوس انجام می شود و فشار روی بازیکنان بیشتر خواهد شد.

در نهایت قرار شد لیگ در دو گروه برگزار و تا پایان سال ۱۳۹۸ به اتمام برسد.

گروه اول:
سربداران سبزوار
ذوب آهن اصفهان
زاگرس اسلام آباد غرب
زغال سنگ طبس
ستارگان دشتستان
نیروی زمینی کازرون

گروه دوم:
آلومینیوم اراک
فراز بام خائیز دهدشت
نفت و گاز گچساران
فولاد مبارکه سپاهان
صنعت مس کرمان


برنامه هفته اول
گروه اول
سربداران سبزوار _ نیروزی زمینی کازرون
زاگرس اسلام آباد غرب _ زغال سنگ طبس
ستارگان دشتستان _ ذوب آهن اصفهان

گروه دوم
آلومینیون اراک _ فولاد مبارکه سپاهان
نفت و گاز گچساران _ فراز بام خائیز دهدشت
مس کرمان استراحت دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب بندرعباس به عنوان « شهر خلاق یونسکو » / تصاویر

انتخاب بندرعباس به عنوان « شهر خلاق یونسکو » / تصاویر

بندرعباس چندی قبل به عنوان «شهر خلاق صنایع دستی» از سوی یونسکو انتخاب شد و اکنون به فاصله کمی از آن، نمایشگاه بزرگ صنایع دستی کشور با حضور 31 استان به میزبانی این شهر برپا شده است. این نمایشگاه از 8 دی ماه تا 13 دی ماه از ساعت 16 تا 22 میزبان حضور مردم و علاقمندان است.
مسابقات شکار با عقاب و شاهین در قزاقستان / تصاویر

مسابقات شکار با عقاب و شاهین در قزاقستان / تصاویر

روز گذشته یک دوره مسابقه شکار با عقاب و شاهین در حومه آلماتی قزاقستان برگزار شد. در این رویداد پرورش دهندگان عقاب های طلایی و شاهین های شکاری شرکت کرده بودند. پرورش دهندگان باید مدت زیادی را صرف تربیت این پرندگان کنند و از آنها یک شکارچی تمام عیار بسازند.