کد خبر: ۹۸۶۵۲
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
مسابقات قهرمانی دانش آموزان دختر و پسر کشور از اول مردادماه به مدت یک ماه در ۵ استان کشور برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، صبح امروز نشست خبری مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان با حضور مهرزاد حمیدی معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش و مسئولان فدراسیون ورزش دانش‌آموزی برگزار شد.

سی‌امین دوره مسابقات ورزشی قهرمانی دانش‌آموزان دختر و سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی قهرمانی دانش‌آموزان پسر کشور با حضور بیش از ۱۰ هزار دانش آموز ورزشکار، از اول مرداد تا سی‌ام مرداد ماه به میزبانی ۵ استان گیلان، رامسر، اردبیل، اصفهان، سمنان و چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

المپیادهای ورزشی درون‌مدرسه‌ای با مشارکت ۴.۵ میلیون دانش‌آموز در سراسر کشور پیش از این برگزار شده بود و برگزیدگان آن در این مسابقات حضور دارند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار