کد خبر: ۹۸۶۲۹
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
پس از کسب عنوان نائب قهرمانی در مسابقات شهرداری‌های کلانشهرهای ایران صورت گرفت؛
تیم کشتی کارکنان شهرداری مشهد که عنوان نائب قهرمانی دهمین دوره مسابقات کشتی آزاد شهرداری‌های کلانشهرهای ایران کسب کرده است پس از بازگشت از این رقابت‌ها در ایستگاه راه‌آهن مشهد مورد استقبال جمعی از ورزش دوستان و مسئولان شهری قرار گرفتند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در مراسم استقبال این ورزشکاران افتخارآفرین، فاطمه سلطانی، رییس اداره تربیت‌بدنی کارکنان شهرداری مشهد، امیر عزیزی و مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد حضور داشتند.
تیم کشتی کارکنان شهرداری مشهد اعزامی به این مسابقات، متشکل از یازده نفر بود که 6 نفر آنان از پرسنل سازمان آتش‌نشانی و سایر ادارات مجوعه شهرداری هستند.
گفتنی است این افراد در دهمین دوره مسابقات کشتی آزاد شهرداری‌های کلانشهرهای ایران که به میزبانی کرمانشاه برگزار شد، به مقام نائب قهرمانی دست یافتند.
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

زنان نظامی در آناتولی مرکزی ترکیه زیر نظر مربیان مجرب آموزش می بینند.
برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

در مسابقه عکاسی آب و هوا ۲۰۱۹ که در انگلستان برگزار شد، دو عکاس از ایران موفق شدند به بخش نهایی راه پیدا کنند. عکس علی باقری مقام دوم را در بخشِ عکاسان زیر ۱۷‌سال کسب کرد و عکس محمد مهیمنی که سیل آق قلا را به تصویر کشیده بود به فهرست چند تصویر برگزیده در بخش پایانی مسابقه راه پیدا کرد.