کد خبر: ۹۸۶۲۹
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
پس از کسب عنوان نائب قهرمانی در مسابقات شهرداری‌های کلانشهرهای ایران صورت گرفت؛
تیم کشتی کارکنان شهرداری مشهد که عنوان نائب قهرمانی دهمین دوره مسابقات کشتی آزاد شهرداری‌های کلانشهرهای ایران کسب کرده است پس از بازگشت از این رقابت‌ها در ایستگاه راه‌آهن مشهد مورد استقبال جمعی از ورزش دوستان و مسئولان شهری قرار گرفتند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در مراسم استقبال این ورزشکاران افتخارآفرین، فاطمه سلطانی، رییس اداره تربیت‌بدنی کارکنان شهرداری مشهد، امیر عزیزی و مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد حضور داشتند.
تیم کشتی کارکنان شهرداری مشهد اعزامی به این مسابقات، متشکل از یازده نفر بود که 6 نفر آنان از پرسنل سازمان آتش‌نشانی و سایر ادارات مجوعه شهرداری هستند.
گفتنی است این افراد در دهمین دوره مسابقات کشتی آزاد شهرداری‌های کلانشهرهای ایران که به میزبانی کرمانشاه برگزار شد، به مقام نائب قهرمانی دست یافتند.
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار