کد خبر: ۹۸۶۲۷
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
به منظور مرمت ابنیه پل‌‎های سواره‎رو صورت می‌گیرد؛
شهردار منطقه 4 مشهد از انسداد مسیر شرق به غرب تقاطع غیرهمسطح فجر به‎ منظور اجرای پروژه مرمت ابنیه پل‎های سواره رو این تقاطع از امروز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامرضا غلامی با بیان خبر بالا گفت: با اخذ مجوزهای مورد نیاز فنی و ترافیکی، 25 درصد از کل مسیر شرق به غرب سوار و تقاطع غیرهمسطح فجر از امروز سی ام تیر ماه سال 98 جهت تعویض درزهای انبساط پل این تقاطع مسدود شده است.
وی ضمن تشکر از همراهی و صبوری شهروندان در اجرای این پروژه، اظهار کرد: این پروژه در مرحله تعویض درزهای انبساط که تا اول شهریور ماه ادامه خواهد داشت به ترتیب در چهار فاز و در هر فاز 25 درصد از کل مسیر این تقاطع مسدود می‎شود.
غلامی خاطرنشان کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد ریال با اجرای اقداماتی از قبیل مقاوم‎سازی و سند بلاست پایه‎ها، کوله‎ها و سرستون‌های پل، تخریب محل‎های بتن سست، زنگ‎زدایی میلگردها، استفاده از لایه پوشش رنگ محافظ نانو، اجرای ملات ترمیمی و پرایمر، تعویض و نصب لاستیک درز انبساط در حال انجام است.
شهردار منطقه 4 مشهد یادآور شد: تقاطع غیرهمسطح فجر با توجه به اهمیت آن به عنوان یکی از اصلی‌‎ترین تقاطع‌های شهر مشهد که دهه 70 احداث شده در حد فاصل بولوار طبرسی شمالی و جنوبی و در مسیر تشرف به حرم مطهر رضوی قرار گرفته و بزرگراه شهید میرزایی را به بزرگراه شهید بابانظر متصل می‌‎کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار