کد خبر: ۹۸۶۱۵
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
امسال؛
جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۵ باند کلان مواد مخدر در استان بوشهر متلاشی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ حیدر سوسنی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر اظهار داشت: در راستای مبارزه با مواد مخدر در حوزه‌های خشکی و دریایی استان بوشهر تلاش‌هایخ وبی صورت گرفته است.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد: سال گذشته بیش از ۲۱ هزار و ۶۱۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد که ۱۵ تن آن در حوزه دریا و سواحل بوده است

وی افزود: طی با بیان اینکه طی چهار ماه نخست امسال نیز شش هزار و تن و ۳۳۱ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده است، خاطرنشان کرد: از این مواد کشف شده ۱.۸ تن مواد مخدر در سواحل و آب‌های استان بوشهر کشف شده است.

سوسنی با اشاره به کشف بیش از ۴۶ میلیون عدد قرص روان‌گردان از قاچاقچیان بیان کرد: بیش از یک تن مواد مخدر با مشارکت پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس، هرمزگان، لرستان و بوشهر کشف شده است.

وی از کشف مواد شیمیایی پیش‌ساز تولید مواد مخدر صنعتی در استان خبر داد و خاطر نشان کرد: طی چهار ماه نخست امسال افزون بر ۱۵ هزار و ۳۱۰ لیتر مواد شیمیایی پیش ساز تولید موادمخدر صنعتی در استان کشف شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار