کد خبر: ۹۸۶۱۵
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
امسال؛
جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۵ باند کلان مواد مخدر در استان بوشهر متلاشی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ حیدر سوسنی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر اظهار داشت: در راستای مبارزه با مواد مخدر در حوزه‌های خشکی و دریایی استان بوشهر تلاش‌هایخ وبی صورت گرفته است.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد: سال گذشته بیش از ۲۱ هزار و ۶۱۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد که ۱۵ تن آن در حوزه دریا و سواحل بوده است

وی افزود: طی با بیان اینکه طی چهار ماه نخست امسال نیز شش هزار و تن و ۳۳۱ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده است، خاطرنشان کرد: از این مواد کشف شده ۱.۸ تن مواد مخدر در سواحل و آب‌های استان بوشهر کشف شده است.

سوسنی با اشاره به کشف بیش از ۴۶ میلیون عدد قرص روان‌گردان از قاچاقچیان بیان کرد: بیش از یک تن مواد مخدر با مشارکت پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس، هرمزگان، لرستان و بوشهر کشف شده است.

وی از کشف مواد شیمیایی پیش‌ساز تولید مواد مخدر صنعتی در استان خبر داد و خاطر نشان کرد: طی چهار ماه نخست امسال افزون بر ۱۵ هزار و ۳۱۰ لیتر مواد شیمیایی پیش ساز تولید موادمخدر صنعتی در استان کشف شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.