کد خبر: ۹۸۶۰۸
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین:
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت:نیروهای انسانی فعال درگیت های عوارضی قزوین پس از اجرای طرح پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی همه حقوق خود رادریافت کرده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی برجعلی زاده در این باره اظهار داشت: شرایط نیروهای انسانی فعال در گیت های عوارضی قزوین پس از اجرای طرح پرداخت الکترونیکی عوارض آزاد راه‌ها مشخص شده و حقوق آنها نیز پرداخت شده است.

وی افزود: طرح پرداخت الکترونیکی عوارض آزاد راه‌ها یک طرح ملی است که توسط شرکت ساخت و توسعه آزاد راههای کشور و به منظور روان سازی ترافیک حمل و نقل از روز ۲۸ اسفند ماه سال قبل با هدف توسعه فناوری‌های نوین در حوزه حمل و نقل و سرعت بخشی، سهولت استفاده و ارتقای کیفیت در جهت شناسایی و وصول خودکار عوارض تردد در آزاد راههای کشور آغاز شد و هم اکنون در حال اجراست و تا پایان شهریور ماه در تمامی کشور اجرا می‌شود.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین یادآور شد: بر اساس دستورات ابلاغی، این نیروها تا کنون کلیه حقوق و مزایای خود را به طور کامل دریافت کرده اند و در حال حاضر طبق موافقت معاونت محترم وزیر و ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تعدادی از این نیروها از طریق شرکت سپندار (مجری و طرف قرارداد طرح) جذب و تعدادی هم از طریق اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین در امور راهداری به کار گرفته شده اند که حقوق و مزایای آنان بر اساس شرایط جدید و بر اساس قوانین پرداخت دولتی خواهد بود و افرادی هم اگر تمایل به ادامه همکاری با شرایط جدید را نداشته باشند با آنها مطابق مقررات خاتمه همکاری اعمال خواهد شد.
برچسب ها: شهرفردا ، قزوین ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار