کد خبر: ۹۸۶۰۵
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان خبرداد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان از افزایش تعداد مشترکان در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهزاد هرمزی اظهارکرد: تعداد مشترکان این شرکت از ۲۲۸ هزار و ۶۹۰ در سال گذشته به ۲۲۹ هزار و ۷۰۰ مشترک تا پایان خرداد ماه امسال رسیده است.

وی با بیان این نکته که ۹۲۵ مشترک خانگی در سه ماهه نخست سال جاری افزوده شده، یادآورشد: دراین مدت ۸۵ انشعاب غیرخانگی واگذار شده است.

هرمزی به آبدار شدن ۱۵ روستای محروم فاقد آب در سال مالی گذشته اشاره کرد و گفت: با این اقدام پنج هزار و ۲۱۴ خانوار خانگی و ۴۸۹ واحد غیر خانگی در سال گذشته با برخورداری ۱۵ روستا از آب سالم و پایدار به خانواده بزرگ مشترکان آبفار ملحق شدند.

وی در ادامه ضمن یادآوری واگذاری خدمات الکترونیک شرکت آبفار گلستان به ۴۰ دفتر ict روستایی استان در سال گذشته، گفت: پیش از این مشترکان برای دریافت خدماتی نظیر فروش انشعاب، بررسی و پرداخت صورتحساب ناچار به حضور در شهر و مراجعه به دفاتر پیشخوان بودند در حالی که با گشایش دفتر ict روستایی ارائه خدمات، به آنها تسهیل شد.

وی تعداد روستاهای تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان ۸۰۵ روستا اعلام کرد و افزود: در حال حاضر ۲۲۸ هزار و ۶۲۱ مشترک با ۸۰۱ هزار و ۷۴۰ خانوار از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی برخوردار هستند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان در بخشی دیگر از سخنانش به مجموعه اقدامات انجام شده در راستای بررسی کیفیت آب شرب مشترکان روستایی اشاره کرد و گفت: هرگز از ارزیابی کیفیت آب آشامیدنی غافل نبوده نخواهیم بود و کیفیت آب همواره تحت کنترل و خط قرمز ما محسوب می‌شود.

وی ضمن تاکید بر این مطلب که زیر ساخت‌هایی برای سنجش کیفیت آب شرب در آزمایشگاه‌های این شرکت وجود دارد، اضافه کرد: حفظ و سلامت و کیفیت آب شرب برای ما لازم الاجرا بوده و در این راستا شرکت آبفار استان تمام تلاش خود را در جهت تولید آب با کیفیت و مطلوب به کار می‌گیرد.

هرمزی با بیان این نکته که سه هزار و ۴۵۲ آزمون در سه ماه گذشته انجام شده، اضافه کرد: میزان مطلوبیت میکروبی این آزمون‌ها ۹۹.۸ درصد بوده است که بسیار فراتر از الزامات که در استانداردها برای ما در نظر گرفته شده، قراردارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

زنان نظامی در آناتولی مرکزی ترکیه زیر نظر مربیان مجرب آموزش می بینند.
برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

در مسابقه عکاسی آب و هوا ۲۰۱۹ که در انگلستان برگزار شد، دو عکاس از ایران موفق شدند به بخش نهایی راه پیدا کنند. عکس علی باقری مقام دوم را در بخشِ عکاسان زیر ۱۷‌سال کسب کرد و عکس محمد مهیمنی که سیل آق قلا را به تصویر کشیده بود به فهرست چند تصویر برگزیده در بخش پایانی مسابقه راه پیدا کرد.