کد خبر: ۹۸۶۰۳
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
فرماندار تنکابن:
فرماندار تنکابن گفت: تا سال ۱۴۰۰ باید شمار واحدهای بومگردی در شهرستان به ۱۰۰ واحد افزایش یابد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدامیر حسینی جو در سومین نشست شورای اداری این شهرستان بر اطلاع رسانی خدمات و اقدامات انجام شده تاکید کرد و گفت: مردم باید در جریان امور قرار بگیرند.

سید امیر حسینی جو با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اجتناب از ناامید کردن جوانان، افزود: نمی‌توان منکر مشکلات موجود در جامعه شد که بروز آن ناشی از نه گفتن ما به استکبار جهانی است اما امروز سربازان جبهه مقاومت جلوی کشتی‌های بزرگ جوامع مدعی را می‌گیرند و این افتخار است.

حسینی جو با اشاره به انتصاب بانوان در جایگاه معاونت برنامه ریزی فرمانداری، خاطر نشان کرد: از توانمندی هر فردی با هر جنسیتی باید در جهت توسعه کشور استفاده کرد.

وی در بخش دیگر سخنان خویش به مدیران کم‌کار هم تذکر داد و گفت: هر دستگاه اجرایی زیر ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی طرح‌ها داشته باشد، ادامه فعالیت مدیر ان دستگاه در شهرستان جایز نیست.

فرماندار ویژه تنکابن با بیان اینکه برخی دستگاه‌های اجرایی صد درصد اعتبار تخصیصی سیل را دریافت کرده اند، گفت: کم کاری هیچ دستگاه اجرایی پذیرفته نیست.

وی درباره بازدید رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور بیان داشت: در پیگیری پروژه‌های عمرانی، طی بازدیدی که از راه تنکابن به الموت انجام شد، مقرر شد تا آسفالت این محور با وضعیت موجود انجام شود.

حسینی جو ادامه داد: در بخش عمرانی، عملیات گازرسانی به محور سه هزار و دوهزار در حال اجرا بوده و مخابرات هم اقدامات خوبی در زمینه نصب فیبر نوری انجام داده است.

فرماندار تنکابن گفت؛ عملیات اجرایی خانه کشتی رو به پایان بوده و با نصب کفپوش آماده بهره برداری می‌شود، همچنین در کمیته تملک دارایی استان، یک پروژه آبخیز داری، برای تنکابن مصوب شد زیرا اجرای آبخیز داری در رودخانه‌های تنکابن ضروری است.

فرماندار تنکابن اضافه کرد: گردشگری، کشاورزی و صنعت و معدن محورهایی هستند که باید در جهت توسعه اقتصادی شهرستان بیشتر تلاش کنند واحداث ۱۰۰ واحد بوم‌گردی تا سال ۱۴۰۰ در تنکابن ضروری است.

این مسئول ضمن تاکید بر تقویت بخش کشاورزی و حمایت از کشاورزان، اداره صمت هم باید در جهت فعال کردن کارگاه‌های تولیدی شهرستان، تلاش کند.

وی همچنین به افزایش سه پدیده شوم سرقت‌های خرد، اعتیاد و طلاق در شهرستان اشاره و تصریح کرد: در تنکابن سرقت‌های خشن و تجاوز به عنف گزارش نشده و دهیاران و شوراها ی اسلامی در کاهش آسیب‌های اجتماعی باید تلاش بیشتری کنند.

حسینی جو به انتخابات پیش رو هم پرداخت و افزود:، افزایش مشارکت اجتماعی و برگزاری انتخابات سالم هدف ماست.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

زنان نظامی در آناتولی مرکزی ترکیه زیر نظر مربیان مجرب آموزش می بینند.
برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

در مسابقه عکاسی آب و هوا ۲۰۱۹ که در انگلستان برگزار شد، دو عکاس از ایران موفق شدند به بخش نهایی راه پیدا کنند. عکس علی باقری مقام دوم را در بخشِ عکاسان زیر ۱۷‌سال کسب کرد و عکس محمد مهیمنی که سیل آق قلا را به تصویر کشیده بود به فهرست چند تصویر برگزیده در بخش پایانی مسابقه راه پیدا کرد.