کد خبر: ۹۸۶۰۰
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی بندرعباس گفت: جمع آوری سگهای بلاصاحب در شهر بندرعباس وارد مرحله دوم شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آبتین امیری در یکصد و بیست و ششمین جلسه شورای شهر بندرعباس در خصوص ارزیابی وضعیت سگ‌های بلاصاحب در سطح شهر گفت: گزارش‌های مردمی و بررسی‌های میدانی مهمترین منابع بررسی وضعیت سگ‌های بلاصاحب در شهر بندرعباس است. هر چند که تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم، اما تلاش شده با چند برنامه ضربتی، تعداد سگ‌ها را به طور محسوس در کوتاه مدت در سطح شهر کاهش دهیم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: به دلایل مختلف نمی‌توان میزان سگ‌ها را در سطح شهر به میزان صفر رسانید، ولی در شرایط فعلی، در یک فرآیند مشخص، سگ‌ها در چند مرحله جمع آوری شده و درسایت مخصوص سگ‌ها نگهداری می‌شوند.

این عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با انتقاد از عدم همکاری دیگر دستگاه‌ها در این خصوص گفت: فقط با تشکیل جلسه و توجیه نمی‌توان مشکل سگ‌های بلاصاحب را حل کرد. در جلسات مختلف چند دستگاه دولتی و صنعتی قول همکاری دادند که برای کمک به شهر بندرعباس در تجهیز امکانات سایت محل نگهداری سگ‌ها همکاری کنند ولی تاکنون اقدامی انجام نداده اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار