کد خبر: ۹۸۵۶۷
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
فرمانده پلیس راه آهن کشور از تجهیز ایستگاه‌های مسافری راه‌آهن به سیستم‌های امنیتی پیشرفته خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سرهنگ حشمت‌اله ملکی در دیدار با معاون تأمین سرمایه و اقتصاد و معاون ساخت و توسعه مسافری راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: مصمم هستیم زیرساخت های مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راه آهن را تقویت و ایستگاه های مسافری را به سیستم های امنیتی ارتقاء یافته مجهز کنیم.
 
وی با بیان اینکه ارتقاء امنیت مسافران خطوط ریلی کشور اولویت اول پلیس راه آهن است، افزود: همکاری های متقابل بین سازمانی به منظور ارتقاء نظم و امنیت در تحقق اولویت های ماموریتی پلیس راه آهن نقش تاثیرگذاری دارد.
 
 فرمانده پلیس راه آهن کشور در بیان ضرورت فراگیری آموزش های مرتبط با اصول و فنون پیشگیری از وقوع جرم خاطرنشان کرد: رفع نیازمندی‌های کارکنان راه آهن از حیث فراگیری آموزش‌های مد نظر پلیس با هدف پیشگیری از ایجاد فرصت وقوع جرم در مسیر خطوط ریلی از اقدامات مشترک با شرکت راه آهن است که این امر توسط افسران آموزش همگانی با تجربه و پیشکسوت پلیس در طول سال صورت می پذیرد.
 
سرهنگ ملکی با قدردانی از همراهی مسئولان شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در رفع نیازمندی های امنیتی این صنعت خواستار توسعه همکاری های متقابل به منظور تجهیز مانیتورینگ مرفوک پلیس راه آهن کشور، تجهیز مقرها و سالن های مسافری راه آهن به دستگاه های ایکس ری و گیت وی و همچنین به کارگیری دستگاه ایکس ریِ باری در انبارهای توشه راه آهن شد.
 
بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، در ادامه این دیدار فرمانده پلیس راه آهن کشور به همراه دکتر بیرانوند - معاون تأمین سرمایه و اقتصاد حمل و نقل و مهندس موسوی - معاون ساخت و توسعه مسافری راه آهن جمهوری اسلامی ایران از مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راه آهن کشور بازدید کردند.
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار