کد خبر: ۹۸۵۶۵
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
در دیدار مشاور شهردار و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران مطرح شد
مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران در گفتگو با مشاور شهردار تهران گفت:توقف يك قطار با بيش از ۷۰۰ مسافر همراه است كه اگر اين حجم از مسافر به سطح خيابان بروند با ترافيك سنگيني روبرو خواهیم شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهندس فرنوش نوبخت در ابتدای جلسه ضمن خوش آمدگويي گفت: مترو يك شهر زير زميني ۷ خطه است كه روزانه با ۲ هزار و ۸۶ حركت اعزام، بيش از ۲ ميليون مسافر را جابجا مي كند.

وي با اشاره به اينكه مترو به عنوان شهر زير زميني از اهميت بالايي در شهر تهران برخوردار است افزود:در حال حاضر با ۱۲۱ ايستگاه فعال توانسته ايم توقف قطارها را به بالاترين ميزان كاهش دهيم چرا كه كوچكترين توقف ها براي شهر بحران ايجاد مي كند.

وي تصريح كرد:توقف يك قطار با بيش از ۷۰۰ مسافر همراه است كه اگر اين حجم  از مسافر به سطح خيابان بروند با ترافيك سنگيني روبرو خواهیم شد.

نوبخت گفت: ۸۴۴ پله برقي فعال داريم كه با كمترين خرابي ها روزانه خدمات رساني مي كنند اما در بعضي از روزها شاهد بر خي خرابي ها هستيم که با توجه به حجم مسافری که در ایستگاه ها جابجا می شوند، امری طبیعی است.

وی در ادامه به ۱۹۳ نمایشگری که در ۳۰ ایستگاه مترو فعال هستند اشاره کرد و افزود:مترو شبکه خوبی برای ارتباط با شهروندان دارد که می تواند برای آموزش های شهروندی، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی استفاده شود.

در ادامه دکتر غلامحسین محمدی مشاور شهردار و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران نیز با ابراز خوشحالی از حضور در شرکت بهره برداری متروی تهران آمادگی خود را برای همراهی هرچه بیشتر با مترو برای تولید محتوای فرهنگی و اطلاع رسانی اعلام کرد.
 
وی با اشاره به اینکه شهرداری تهران تنها نهادی است که بیشترین جغرافیا در سطح شهر و زیر زمین را داراست افزود: ما به دنبال جذب مشارکت مردم هستیم و تنها به فکر تبلیغ کار خود نیستیم و با انتشار اخبارهایی که برای مردم مهم است شهروندان را درمسیر اطلاع رسانی با خود همراه می کنیم.
 
محمدی گفت:اگر بتوانیم تولید محتوا درست کنیم، دیده می شویم، در حال حاضر مترو با همین تعداد نمایشگر در ایستگاها و واگن ها بیشترین ظرفیت را دارد و می تواند صاحب بزرگترین تلویزیون کابلی کشور شود.
 
وی خاطرنشان کرد: ظرفیت مترو با دیگر بخش ها قابل مقایسه نیست، چرا که با قشرهای مختف مردم در ارتباط است و همین مخاطبان با طیف های مختلف فضای خوبی برای ریل گذاری جدید ایجاد کرده است.
 
ريس مركز ارتباطات و امور بين الملل شهرداري تهران در پایان گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد افتتاح نمایشگرهای منسجم مترو باشیم در این مسیر هر کمکی که لازم باشد، انجام خواهیم داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.