کد خبر: ۹۸۵۶۳
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
شهردار تهران در نمایشگاه الکامپ
شهردار تهران گفت: خدمات شهر هوشمند کم‌هزینه‌ترین و در دسترس‌ترین نوع خدمات است و امیدوارم حرکتی که با پروژه تهران هوشمند آغاز شده در همه زمینه‌ها بتواند موثر واقع شود که به باور من، همین موضوع تفاوت جدی با دوره‌های قبل مدیریت شهری است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پیروز حناچی در بیست و پنجمین دوره برگزاری نمایشگاه الکامپ ٢٠١٩، در جریان بازدید از غرفه سازمان فاوای شهرداری تهران، با تاکید بر این‌که از پروژه تهران هوشمند حمایت می‌کنیم، اظهار کرد: در کمتر از یک دهه گذشته برای انتقال داده‌ها بر روی تلفن همراه مشکل داشتیم و سرعت اینترنت در کشور به اندازه‌ای نبود که بتوانیم سرویس و خدماتی را به شکل مستمر به شهروندان ارائه کنیم.
 
او افزود:خوشبختانه با تمهیداتی که به کار رفته امروزه شرایط با گذشته قابل مقایسه نیست، ادامه داد: اگرچه هنوز هم با برخی از کشورهای پیشرفته در این زمینه فاصله داریم، پیشرفت‌های چشمگیری در این حوزه داشته‌ایم.
 
شهردار تهران گفت: هدف شهرداری تهران و سازمان فاوای شهرداری این است که با استفاده از خلاقیت و نوآوری جوانانی که در حوزه شهری ایده و آمادگی برای حل مسائل و مشکلات را دارند، شرایطی فراهم کنیم تا نیازهای موجود از طریق خلاقیت این افراد رفع شود.
 
حناچی تاکید کرد: خدمات شهر هوشمند کم‌هزینه‌ترین و در دسترس‌ترین نوع خدمات است و امیدوارم حرکتی که با تهران هوشمند آغاز شده در همه زمینه‌ها بتواند موثر واقع شود. به باور من، همین موضوع تفاوت جدی با دوره‌های قبل مدیریت شهری است.
 
او گفت: ما از پروژه «تهران هوشمند» حمایت کامل می کنیم. مزیت‌های زیادی در کشور وجود دارد که از جمله آن‌ها حضور نیروی جوان است و امیدواریم بتوانیم با تلاش و کمک آن‌ها نسبت به حل مسائل دستگاه‌های اجرایی و خدماتی اقدام کنیم و مشکلات شهر را با هزینه و عارضه کمتر و کیفیت بیشتر به نفع شهروندان مرتفع کنیم.
 
شهردار تهران در ادامه از میز خدمت الکترونیک شهرداری تهران و غرفه دومین چالش نوآوری تهران هوشمند بازدید کرد. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.