کد خبر: ۹۸۵۶۳
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
شهردار تهران در نمایشگاه الکامپ
شهردار تهران گفت: خدمات شهر هوشمند کم‌هزینه‌ترین و در دسترس‌ترین نوع خدمات است و امیدوارم حرکتی که با پروژه تهران هوشمند آغاز شده در همه زمینه‌ها بتواند موثر واقع شود که به باور من، همین موضوع تفاوت جدی با دوره‌های قبل مدیریت شهری است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پیروز حناچی در بیست و پنجمین دوره برگزاری نمایشگاه الکامپ ٢٠١٩، در جریان بازدید از غرفه سازمان فاوای شهرداری تهران، با تاکید بر این‌که از پروژه تهران هوشمند حمایت می‌کنیم، اظهار کرد: در کمتر از یک دهه گذشته برای انتقال داده‌ها بر روی تلفن همراه مشکل داشتیم و سرعت اینترنت در کشور به اندازه‌ای نبود که بتوانیم سرویس و خدماتی را به شکل مستمر به شهروندان ارائه کنیم.
 
او افزود:خوشبختانه با تمهیداتی که به کار رفته امروزه شرایط با گذشته قابل مقایسه نیست، ادامه داد: اگرچه هنوز هم با برخی از کشورهای پیشرفته در این زمینه فاصله داریم، پیشرفت‌های چشمگیری در این حوزه داشته‌ایم.
 
شهردار تهران گفت: هدف شهرداری تهران و سازمان فاوای شهرداری این است که با استفاده از خلاقیت و نوآوری جوانانی که در حوزه شهری ایده و آمادگی برای حل مسائل و مشکلات را دارند، شرایطی فراهم کنیم تا نیازهای موجود از طریق خلاقیت این افراد رفع شود.
 
حناچی تاکید کرد: خدمات شهر هوشمند کم‌هزینه‌ترین و در دسترس‌ترین نوع خدمات است و امیدوارم حرکتی که با تهران هوشمند آغاز شده در همه زمینه‌ها بتواند موثر واقع شود. به باور من، همین موضوع تفاوت جدی با دوره‌های قبل مدیریت شهری است.
 
او گفت: ما از پروژه «تهران هوشمند» حمایت کامل می کنیم. مزیت‌های زیادی در کشور وجود دارد که از جمله آن‌ها حضور نیروی جوان است و امیدواریم بتوانیم با تلاش و کمک آن‌ها نسبت به حل مسائل دستگاه‌های اجرایی و خدماتی اقدام کنیم و مشکلات شهر را با هزینه و عارضه کمتر و کیفیت بیشتر به نفع شهروندان مرتفع کنیم.
 
شهردار تهران در ادامه از میز خدمت الکترونیک شهرداری تهران و غرفه دومین چالش نوآوری تهران هوشمند بازدید کرد. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار