کد خبر: ۹۸۵۶۲
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 89 قرار گرفته و هوا در شرایط سالم است و حداکثر دمای پایتخت تا 24 ساعت آینده 37 درجه خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 89 قرار دارد و هوا سالم است. همچنین طی 24 ساعت گذشته شاخص کیفیت هوا متوسط بر روی عدد 74 قرار داشت و سالم بود.
 
آلاینده ازن در 24 ساعت گذشته از دلایل آلودگی هوا به صورت موقتی در برخی از ساعات روز بوده است که مدیران حمل و نقل و ترافیک شهری تهران ناشی از تابش نور خورشید و گرمای هوا اعلام کردند.
 
تهران از ابتدای تهران 25 روز هوای پاک، 77 روز هوای سالم، 19 روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس و یک روز ناسالم برای همه افراد داشته است.
 
این در حالی است که در سال پیش تهران 8 روز هوای پاک، 91 روز هوای سالم و 23 روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس بوده است.
 
همچنین بر اساس پیش‌بینی هواشناسی طی 24 ساعت آینده بیشینه دما 37 درجه و کمینه دما 29 درجه سانتی‌گراد است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار