کد خبر: ۹۸۵۵۷
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه برگزاری انتخابات شورایاری‌ها نباید سیاسی و جناحی باشد، گفت:‌برگزاری انتخابات در این شرایط نشان‌دهنده اوج ثبات و آرامش در ایران است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران  در صد و پنجاه و ششمین جلسه شورای شهر تهران اظهار داشت: در آستانه برگزاری انتخابات شورایاری‌ها در جمعه پیش‌رو هستیم و برگزاری این انتخابات در تهران همزمان با حساسیت‌ها و هیجانات در خلیج‌فارس نشان‌دهنده اوج ثبات و آرامش در کشور است.
 
وی افزود: شورایاری‌ها، شورای محل هستند و مطابق اصل 7 قانون اساسی آخرین زنجیره حلقه حاکمیت به شمار می‌روند که نخستین حلقه آن نهاد رهبری است و اگر هماهنگی در این زنجیره باشد قطعا کارآمدی نظام و رضایت‌مندی مردم را به همراه خواهد داشت.
 
رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: نگاه ما به انتخابات شورایاری‌ها نباید سیاسی و جناحی باشد بلکه این مسئله فرصتی برای تبلور عمق مردم‌سالاری در نظام جمهوری اسلامی ایران است. آن هم در شرایطی که در اوج بدعهدی‌های قدرت‌های استکباری جهان قرار گرفته‌ایم.
 
هاشمی خاطرنشان کرد:‌امیدواریم با اجرای صحیح و کامل انتخابات شورایاری‌ها و شرکت پرشور مردم باعث آبروی نظام شویم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.