کد خبر: ۹۸۵۵۷
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه برگزاری انتخابات شورایاری‌ها نباید سیاسی و جناحی باشد، گفت:‌برگزاری انتخابات در این شرایط نشان‌دهنده اوج ثبات و آرامش در ایران است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران  در صد و پنجاه و ششمین جلسه شورای شهر تهران اظهار داشت: در آستانه برگزاری انتخابات شورایاری‌ها در جمعه پیش‌رو هستیم و برگزاری این انتخابات در تهران همزمان با حساسیت‌ها و هیجانات در خلیج‌فارس نشان‌دهنده اوج ثبات و آرامش در کشور است.
 
وی افزود: شورایاری‌ها، شورای محل هستند و مطابق اصل 7 قانون اساسی آخرین زنجیره حلقه حاکمیت به شمار می‌روند که نخستین حلقه آن نهاد رهبری است و اگر هماهنگی در این زنجیره باشد قطعا کارآمدی نظام و رضایت‌مندی مردم را به همراه خواهد داشت.
 
رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: نگاه ما به انتخابات شورایاری‌ها نباید سیاسی و جناحی باشد بلکه این مسئله فرصتی برای تبلور عمق مردم‌سالاری در نظام جمهوری اسلامی ایران است. آن هم در شرایطی که در اوج بدعهدی‌های قدرت‌های استکباری جهان قرار گرفته‌ایم.
 
هاشمی خاطرنشان کرد:‌امیدواریم با اجرای صحیح و کامل انتخابات شورایاری‌ها و شرکت پرشور مردم باعث آبروی نظام شویم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار