کد خبر: ۹۸۵۵۶
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری پاسخ گو باشد که چرا دیوار به دیوار محل آتش‌سوزی بوده اما کار اطفای حریق را دیر شروع کرده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حجت نظری عضو شورای اسلامی شهر تهران در صد و پنجاه و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذکری گفت: حریقی که هفته گذشته در میدان حسن آباد رخ داد حادثه غیرقابل قبولی بود.
 
وی افزود: باید شهرداری تهران پاسخ دهد که چرا ساختمانی که ثبت ملی شده است باید محل فروش ابزار و یراق آلات باشد.
 
نظری گفت: سوال دوم این است که چرا در این ساختمان قدیمی وسایل اعلام حریق نصب نشده است.
 
وی افزود: در دیوار به دیوار محل حریق ایستگاه شماره یک آتش نشانی قرار دارد و باید پرسید که چرا مأموران آتش نشانی با تأخیر به محل حادثه رسیده اند.
 
عضو شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: برای خیلی این سوال پیش آمده که آیا آتش نشانی دیر کار اطفا را شروع کرده یا گستره آتش زیاد بوده است که ضروری است این موضوع بررسی شود.
 
حجت نظری ادامه داد: ما از آتش نشانان تشکر می‌کنیم اما باید این موضوع هم بررسی شود و در کنار آن به موضوع آموزش به مأموران آتش نشانی توجه شود.
 
وی گفت: چرا هنوز در چنین مواردی از آب برای اطفای حریق استفاده می‌کنیم آیا نمی شد از کف استفاده کرد تا ساختمان سنگین نشود و ریزش نکند؟
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.