کد خبر: ۹۸۵۳۳
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۴
ادامه آتش سوزی در جنگل های ایلام؛
در ادامه آتش سوزی در جنگل های ایلام، امروز بخش های از مناطق حفاظت شده مانشت و قلارنگ استان دچار حریق شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، طی یک هفته اخیر حجم آتش سوزی در مراتع، جنگل ها و مزارع استان ایلام به شدت افزایش یافته است، مراتع و جنگل ها چوار از چهار شنبه هفته گذشته تا روز جمعه در آتش سوختند و روز جمعه این آتش سوزی مهار شده است.

در این آتش سوزی حجم زیادی از درختان بلوط منطقه و زیستگاه مار افعی دم عنکبوتی نابود شده است، هرچند منابع طبیعی استان هنوز خسارت های دقیق این آتش سوزی چهار روز را اعلام نکرده است.

از صبح امروز نیز تاکنون بخش های از جنگل ها و مناطق حفاظت شده مشرف به شهر ایلام دچار آتش سوزی شده است.

اسدالله هاشمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام ساعتی پیش اعلام کرد: آتش سوزی منطقه بان طولاب (کل انار) واقع در منطقه حفاظت شده مانشت و قلارنگ ایلام با تلاش و کوشش نیروهای محیط زیست، منابع طبیعی و مردمی در کمترین زمان ممکن مهار شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، اتش سوزی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار