کد خبر: ۹۸۵۲۱
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران گفت: بازدید دوره‌ای از فعالیت‌ها و اقدامات محیط زیستی نواحی ۱۲۲ گانه شهرداری تهران به منظور تصمیم‌گیری به‌هنگام مدیران شهری جهت بهبود عملکرد توسط اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار انجام می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، صدرالدین علی‌پور گفت: فعالیت‌ها، اقدامات و پروژه‌های محیط زیستی مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران در تمامی حوزه‌های مرتبط با محیط زیست توسط تیم کارشناسی و تخصصی اداره کل محیط زیست مورد بازدید و بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: بازدیدهای تخصصی محیط زیستی مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران با هدف تسریع و تسهیل امور در روند اجرای پروژه‌ها آغاز شده است و تا شهریور ماه سال جاری ادامه دارد که به منظور بهبود کیفیت اقدامات و فعالیت های محیط زیستی، نتایج آن به اطلاع شهرداران مناطق خواهد رسید.

مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار در ادامه اظهارکرد: بازدیدهای دوره‌ای از مناطق به‌صورت فصلی و به منظور بررسی نحوه فعالیت پروژه‌ها به لحاظ کیفی و کمی و رفع مسائل و موانع موجود صورت می گیرد.

وی با اشاره به شعار مدیریت شهری «تهران شهری برای همه» گفت: توجه به مسائل محیط زیستی در کنار تمام فعالیت‌های عمرانی، شهرسازی و غیره از اهمیت ویژه ای برخوردار است، لذا بازدید دوره ای از پروژه‌ها و در نتیجه تصمیم گیری به‌هنگام مدیران شهری با در نظر گرفتن مشکلات موجود منجر به پیشرفت صحیح و مطلوب پروژه ها خواهد شد.

در همین راستا، کارشناسان اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، از فعالیت‌ها و پروژه های محیط زیستی مناطق ۱ و ۱۸ اعم از سوله های بازیافت و تفکیک پسماند، تجهیزات خورشیدی موجود در ساختمان نواحی و بوستان های انرژی، پکیج ها و سیستم های تصفیه آب و فضلاب بازدید کردند.

در این بازدید، عملکرد پیمانکاران در همه حوزه‌های مرتبط شامل فضای سبز و لایروبی نهرها، موارد اصلاح الگوی مصرف در ساختمان نواحی، مستندات ایزو، نحوه تفکیک پسماند از مبدا و میزان پیشرفت پروژه‌های سال ۹۸ مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش شهرنوشت، بررسی های مذکور و نتایج حاصل از آن‌ها در نهایت در جلسات ستادی که با حضور شهرداران مناطق تشکیل می شود، جهت اخذ تصمیمات لازم مطرح خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار