کد خبر: ۹۸۵۱۲
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
برخورد خودروی سواری ال ۹۰ با پراید در آزادراه قزوین - رشت منجر به فوت سرنشین تندر شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،رییس پلیس راه استان قزوین روز شنبه با اعلام این خبر گفت: صبح امروز پس از اعلام مرکز پیام ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف بین ۲ دستگاه خودرو ال ۹۰ و پراید در کیلومتر ۵۹ مسیر شمالی آزاد راه قزوین- رشت بلافاصله عوامل پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

سرهنگ نصرالله بیگلری افزود: با حضور ماموران در صحنه تصادف مشخص شد بر اثر این سانحه، خودروی ال ۹۰ واژگون شده و سرنشین آن بر اثر شدت جراحات در دم فوت کرده است.

به گفته بیگلری کارشناسان علت این سانحه را تغییر مسیر ناگهانی خودرو ال ۹۰ نسبت به سواری پراید اعلام کردند.

رییس پلیس راه استان قزوین از رانندگان خواست تا هنگام تردد در جاده‌ها ضمن رعایت فاصله طولی و رانندگی با سرعت ایمن از تغییر مسیر ناگهانی در آزادراه‌ها خودداری کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار