کد خبر: ۹۸۴۴۵
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
رئیس پلیس راه استان ایلام گفت : متاسفانه ۶۰درصد از تصادفات جاده ای در ۳۰کیلومتری نزدیک شهر ها حادث می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ رضا همتی زاده در گفت و گو با  خبرنگاران در ایلام اظهار داشت: براساس تحلیل‌های آماری صورت گرفته ، علت‌های اصلی تصادفات جاده ای  در سطح استان در ایام تابستان  توسط پلیس راه استان شناسایی شده است.

وی افزود: براساس این آمار، 46درصد تصادفات استان  به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه بوده  که منجر به واژگونی می شوند.

وی با بیان اینکه 22درصد تصادفات ناشی از انحراف و تجاوز به چپ است،یادآور شد:16درصد تصادفات رانندگی در جاده ها نیز به علت عدم توجه به جلو در حین رانندگی بوده است.

رئیس پلیس راه استان ایلام خاطرنشان کرد : این آمار نشان می دهد، 16درصد تصادفات، به علت  خستگی و خواب آلودگی و عدم رعایت حق تقدم  رخ می دهد.

وی تصریح کرد : تابستان امسال بیشترین تصادفات  جاده ای استان  به علت  عجله و شتاب بی مورد  از سوی رانندگان بوده که منجر به حوادث ترافیکی شده است .

همتی زاده افزود : ماموران  پلیس راه استان با استفاده از تمام توان و تجهیزات کنترلی در اختیار و دوربین های  هوشمند ثابت  و سیار ثبت تخلفات ، تمام محورهای مواصلاتی استان را تحت پوشش  خود قرار داده  و امنیت و آرامش  بر جاده را  حاکم خواهند کرد.

رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: از رانندگان تقاضا داریم، با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی  و هشدارهای پلیسی،  ایمنی و سلامت سفر خود را در تابستان  تضمین کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار