کد خبر: ۹۸۴۳۹
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
استاندار خوزستان از وجود ۹۵۰ واحد تخریبی به علت وقوع زمین لرزه ۵.۷ ریشتری در شهرستان مسجدسلیمان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامرضا شریعتی ظهر امروز در جریان بازید معاون پارلمانی رئیس‌جمهور از مناطق آسیب دیده از زلزله مسجدسلیمان اظهار کرد: معاون پارلمانی رئیس‌جمهور امروز از مناطق زلزله‌زده مسجدسلیمان بازدید کرد. فعلاً در حال ارزیابی‌های مختلف هستیم تا بنیاد مسکن به‌زودی کار خود را به پایان برساند.

وی افزود: نتیجه این ارزیابی ها برای دولت ارسال می شود تا دولت بتواند تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

شریعتی با اشاره به اینکه تاکنون به علت وقوع زمین لرزه در مسجدسلیمان ۹۵۰ واحد تخریبی و چهار هزار و ۵۰۰ واحد تعمیری داریم، گفت: ارزیابی ها همچنان ادامه دارد و امید است هر چه سریع تر بتوانیم گزارش های نهایی را به دولت اعلام کنیم.

 روز دوشنبه ۱۷ تیرماه ساعت ۱۱:۳۰ زلزله‌ای باقدرت ۵.۷ ریشتر همه مردم خوزستان و استان‌های هم‌جوار را به شوک فرو برد که در همه این مناطق، این زلزله احساس شد تا اینکه مرکز لرزه‌نگاری دانشگاه تهران مرکز زمین‌لرزه را شهرستان مسجدسلیمان معرفی کرد. این زلزله در علاوه بر شهرهای استان خوزستان، در استان‌های همدان، لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهکیلویه و بویراحمد نیز احساس شد.

در این زمین لرزه یک نفر مسن به علت سکته قلبی فوت کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار