کد خبر: ۹۸۳۹۹
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴
معاون مهندسی راه و شهرسازی کردستان:
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان از بهسازی راه های روستایی شهرستان دیواندره خبرداد و گفت: در این راستا در حال حاضر شش پروژه اجرایی فعال است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رامین محمودی اظهار داشت: با اجرای شش پروژه فعال احداث و بهسازی راه روستایی در حوزه شهرستان دیواندره امسال حدود ۱۲ کیلومتر راه آسفالته به حجم راه های روستایی آسفالته در این شهرستان افزوده خواهد شد.

وی افزود: راه های روستایی غیاث آباد، حاجی موسی، علی آباد مران، گیزمل، درویشان و قلعه ولیانه از جمله راه هایی هستند که در آنها امسال عملیات اجرایی راهسازی شروع شده و در حال بهسازی هستند.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی کردستان با اشاره به اینکه قسمت عمده اقتصاد شهر دیواندره به کشاورزی و روستاهای آن وابسته است, ادامه داد: راه روستایی آسفالته و مناسب تآثیر بسزایی در بهبود شرایط اقتصادی ساکنین روستاهای دیواندره خواهد داشت.

محمودی یادآور شد: با اتمام این پروژه ها ۳۵۰ خانوار روستایی با جمعیتی بالغ بر هزار و ۳۰۰ نفر ساکنین روستا از راه بهسازی شده بهره مند خواهند شد.

وی در پایان سخنان خود بیان کرد: تا کنون برای ساخت این ۱۲ کیلومتر ۲۰ میلیارد ریال اعتبار صرف شده و برای اتمام ان نیز ۶۰ میلیارد ریال دیگر نیاز است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

زنان نظامی در آناتولی مرکزی ترکیه زیر نظر مربیان مجرب آموزش می بینند.
برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

در مسابقه عکاسی آب و هوا ۲۰۱۹ که در انگلستان برگزار شد، دو عکاس از ایران موفق شدند به بخش نهایی راه پیدا کنند. عکس علی باقری مقام دوم را در بخشِ عکاسان زیر ۱۷‌سال کسب کرد و عکس محمد مهیمنی که سیل آق قلا را به تصویر کشیده بود به فهرست چند تصویر برگزیده در بخش پایانی مسابقه راه پیدا کرد.