کد خبر: ۹۸۳۹۹
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴
معاون مهندسی راه و شهرسازی کردستان:
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان از بهسازی راه های روستایی شهرستان دیواندره خبرداد و گفت: در این راستا در حال حاضر شش پروژه اجرایی فعال است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رامین محمودی اظهار داشت: با اجرای شش پروژه فعال احداث و بهسازی راه روستایی در حوزه شهرستان دیواندره امسال حدود ۱۲ کیلومتر راه آسفالته به حجم راه های روستایی آسفالته در این شهرستان افزوده خواهد شد.

وی افزود: راه های روستایی غیاث آباد، حاجی موسی، علی آباد مران، گیزمل، درویشان و قلعه ولیانه از جمله راه هایی هستند که در آنها امسال عملیات اجرایی راهسازی شروع شده و در حال بهسازی هستند.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی کردستان با اشاره به اینکه قسمت عمده اقتصاد شهر دیواندره به کشاورزی و روستاهای آن وابسته است, ادامه داد: راه روستایی آسفالته و مناسب تآثیر بسزایی در بهبود شرایط اقتصادی ساکنین روستاهای دیواندره خواهد داشت.

محمودی یادآور شد: با اتمام این پروژه ها ۳۵۰ خانوار روستایی با جمعیتی بالغ بر هزار و ۳۰۰ نفر ساکنین روستا از راه بهسازی شده بهره مند خواهند شد.

وی در پایان سخنان خود بیان کرد: تا کنون برای ساخت این ۱۲ کیلومتر ۲۰ میلیارد ریال اعتبار صرف شده و برای اتمام ان نیز ۶۰ میلیارد ریال دیگر نیاز است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار