کد خبر: ۹۸۳۹۲
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵
فرمانده انتظامی شازند خبر داد
فرمانده انتظامی شازند گفت: طی تحقیقات پلیس مدارکی از دست داشتن یک سارق زندانی در سرقت‌های دیگر به دست آمد و سارق با پرونده‌ سنگین تر به مرجع قضایی معرفی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ محمد عقیل سلگی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصی و عمومی در سطح شهرستان، شناسایی سارق و یا سارقان احتمالی در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: سرانجام پس از انجام تحقیقات تخصصی پلیس شهرستان، سرنخ‌هایی از دست داشتن سارقی سابقه دار که به علت ارتکاب سرقت در زندان به سر می‌برد، به دست آمد.

سلگی افزود: با اخذ مجوز قضائی، فرد سارق برای تکمیل تحقیقات در اختیار پلیس قرار گرفت و در مراحل تحقیقات با مشاهده اسناد و مدارک به دست آمده به ۱۲ فقره سرقت از منازل و اماکن عمومی در سطح شهرستان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند در پایان خاطر نشان کرد: با پیگیری‌های پلیس شهرستان، اموال مسروقه از مخفی گاه سارق کشف و تحویل صاحبان آن شد.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهم نیز با تکمیل تحقیقات برای برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

آموزش نظامی زنان در ترکیه/ تصاویر

زنان نظامی در آناتولی مرکزی ترکیه زیر نظر مربیان مجرب آموزش می بینند.
برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

برندگان مسابقه عکاسی آب‌و‌هوا ۲۰۱۹ / تصاویر

در مسابقه عکاسی آب و هوا ۲۰۱۹ که در انگلستان برگزار شد، دو عکاس از ایران موفق شدند به بخش نهایی راه پیدا کنند. عکس علی باقری مقام دوم را در بخشِ عکاسان زیر ۱۷‌سال کسب کرد و عکس محمد مهیمنی که سیل آق قلا را به تصویر کشیده بود به فهرست چند تصویر برگزیده در بخش پایانی مسابقه راه پیدا کرد.