کد خبر: ۹۸۳۹۲
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵
فرمانده انتظامی شازند خبر داد
فرمانده انتظامی شازند گفت: طی تحقیقات پلیس مدارکی از دست داشتن یک سارق زندانی در سرقت‌های دیگر به دست آمد و سارق با پرونده‌ سنگین تر به مرجع قضایی معرفی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ محمد عقیل سلگی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصی و عمومی در سطح شهرستان، شناسایی سارق و یا سارقان احتمالی در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: سرانجام پس از انجام تحقیقات تخصصی پلیس شهرستان، سرنخ‌هایی از دست داشتن سارقی سابقه دار که به علت ارتکاب سرقت در زندان به سر می‌برد، به دست آمد.

سلگی افزود: با اخذ مجوز قضائی، فرد سارق برای تکمیل تحقیقات در اختیار پلیس قرار گرفت و در مراحل تحقیقات با مشاهده اسناد و مدارک به دست آمده به ۱۲ فقره سرقت از منازل و اماکن عمومی در سطح شهرستان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند در پایان خاطر نشان کرد: با پیگیری‌های پلیس شهرستان، اموال مسروقه از مخفی گاه سارق کشف و تحویل صاحبان آن شد.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهم نیز با تکمیل تحقیقات برای برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار