کد خبر: ۹۸۳۴۶
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
از مهرماه امسال انجام می‌شود؛
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از جایگزینی قبوض الکترونیکی به جای قبوض کاغذی برق در استان آذربایجان شرقی از مهرماه امسال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عادل کاظمی در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به اهداف اجرای این طرح تصریح کرد: برای صرفه جویی در مصرف کاغذ و کاهش هزینه های چاپ و کاغذ، از مهرماه امسال تمامی قبوض کاغذی برق حذف و طرح قبض سبز اجرا می شود، در این طرح ملی، قبض الکترونیکی جایگزین قبض کاغذی می شود.

وی با اشاره به نحوه اجرای این طرح افزود: برای اینکه این طرح سراسری را در استان اجرایی کنیم باید آخرین شماره های همراه مشترکین را بتوانیم جمع آوری کنیم که یکی از شیوه ها مراجعه مامورین اداره برق به درب خانه هاست که فرم هایی را در اختیار مشترکین قرار می دهند تا از این طریق، شماره آنها ثبت شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز ادامه داد: مشترکین برق با مراجعه به دفاتر پیشخوان و از طریق وب سایت شرکت و تلفن گویا هم می توانند نسبت به ثبت شماره تماس و اشتراک خود اقدام کنند.

کاظمی در پایان با اشاره به اینکه این طرح از مهرماه امسال اجرایی می شود، تاکید کرد: مشترکین همچنین می توانند از طریق سرشماره ۱۰۰۰۰۴۱۱۱۲۱ شماره اشتراک خود را پیامک کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تبعات حذف چهار  صفر از پول ملی چیست؟

تبعات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

با وجود آنکه حذف چهار صفر از پول ملی در دولت وارد مرحله عملیاتی شده است و سخنکوی دولت تدبیر از ارسال زودهنگام آن به مجلس خبر داده ، کارشناسان معتقدند اگر دولت این سیاست درست را در فرآیندی نادرست اجرا کند ، نتایج قابل قبولی برای مردم و اقتصاد کشورمان رقم نخواهد خورد.
پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین  می شود

پروژه مسکن استیجاری با هدف کمک به ازدواج جوانان تدوین می شود

شهردار تهران در گفتگو با شهرفردا گفت: در پروژه مسکن استیجاری که در دولت مطرح شده،قرار است ساختمان‌هایی به منظور اجاره مادام العمر ساخته شود که هویت آنها استیجاری بوده و هرگز فروشی نخواهند شد.
آخرین اخبار