کد خبر: ۹۸۲۱۱
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
مدیریت ارتباطات شركت بهره برداري متروي تهران از برگزاري جشن هاي سالروز ميلاد حضرت امام رضا عليه السلام در ايستگاه هاي منتخب متروي تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن محمدیان ضمن تبريك فرارسيدن سالروز ميلاد فرخنده حضرت ثامن الحجج علي ابن موسي الرضا عليه السلام، ارتقاء و همبستگي اجتماعي بر اساس هويت و سبك زندگي، گسترش و تعميق شناخت بیشتر شهروندان از الگوهاي ديني و نيز گسترش فرهنگ مهرباني  نشاط در مكان هاي عمومي را از اهداف برگزاري اين برنامه ها اعلام كرد.
 
وي در تشريح برنامه هاي ويژه سالروز ميلاد حضرت امام رضا عليه السلام گفت: به منظور ايجاد فضاي شاد و با نشاط و با توجه به ظرفيت فرهنگي گذرگاه هاي مترو و با مشاركت و همكاري سازمان ها و موسسه هاي مردم نهاد و اجتماعي ويژه برنامه هاي جشن ميلاد در ايستگاه هاي منتخب برگزار مي شود. به همين منظور در ايوان انتظار ميدان حضرت ولي عصر (عج) و با مشارکت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت با همكاري سازمان بهزيستي كشور جشن بزرگ سالروز ميلاد حضرت امام رضا عليه السلام برگزار مي شود و دراين برنامه گروه هاي مختلف هنري به اجراي برنامه مي پردازند. همچنين در حاشيه اين برنامه مراسم افتتاحيه نمايشگاه خدمات بهزيستي در جريان سيل اخير در كشور را شاهد خواهيم بود.
 
همچنين جشن سالروز ميلاد "امام مهرباني" در سه ايستگاه تجريش، امام خميني (ره) و ابن سينا نيز با حضور مسافران شهر زيرزميني و اجراي گروه هاي هنري سرود، موسيقي،‌ همخواني و تواشيح برگزار مي شود.
 
محمدیان با اشاره به مشاركت سازمان ها و موسسه هاي مردم نهاد در اجرا و برگزاري برنامه هاي فرهنگي و اجتماعي در مترو عنوان كرد: كارشناسان فرهنگي با شناسايي گروه هاي مردم نهاد برنامه هاي متنوعي را جهت استفاده مسافران مترو برنامه ريزي و اجرا مي كنند. در اين خصوص برنامه گوهرشاد با مشاركت سازمان فرهنگي و هنري شهرداري منطقه ۱۳ در ايستگاه میدان شهدا با حضور گروه هاي فرهنگي و هنري و جمعي از خادمين حرم متبرك حضرت فاطمه معصومه سلام الله عليها به اجراي برنامه مي پردازد. ضمن اینکه ويژه برنامه ي فرهنگي "از ابوالحسن به عبدالعظيم" با موضوع ترويج فرهنگ سبك زندگي اسلامي در ايستگاه تجريش برگزار مي شود كه اين برنامه با مشاركت موسسه فرهنگي، هنري و خيريه منتظران منجي  اجرا و در آن با پذيرايي از مسافران،‌ لوح فشرده "هديه اي از امام مهرباني ها" با موضوع سبك زندگي توزيع مي شود. همچنين با هدف ترويج فرهنگ كمك و رعايت حال افراد كم توان و سالمندان نمايشگاه عكس خوبي را معروف كنيم با مشاركت فرهنگسراي رازي در ۵۰ قاب در ايستگاه امام خميني  (ره) مورد بازديد مسافران مترو قرار مي گيرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت :استفاده از فرصت بازسازی سوریه برای تشکل های راه و ساختمان بخش خصوصی ایران از مسیرهای کاهش وابستگی به نفت در شرایط تحریم است
ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گفت : شروع اصلاحات اقتصادی ایران با تغییر بودجه ریزی در کشور کلید خورد و انتظار می رود با استفاده از تجارب سایر کشورها نظیر ترکیه کاهش هزینه های دولت و تقویت خصوصی سازی مسیر اصلاحات طی شود