کد خبر: ۹۸۲۰۳
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
عضو شورای اسلامی شهر تهران درخصوص‌ الزام شهرداری تهران به اخذ پروانه برای ساختمان‌هایش، گفت: با این کار بلاتکلیفی بسیاری از ساختمان‌ها و پروژه‌ها از بین می رود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد سالاری در موافقت با طرح ارایه شده از سوی شورای شهر تهران درخصوص‌ الزام شهرداری تهران به اخذ پروانه برای ساختمان‌ها خاطرنشان کرد: اینکه شهرداری همه مردم را به گرفتن پروانه موظف کند اما خودش برای ساخت و سازهایش پروانه نگیرد نماد غیرقانونی عمل کردن است.
 
وی افزود: قاعدتاً خود نهاد شهرداری باید بعد از اجبار مردم به اخذ پروانه خودش هم برای ساخت و سازهایی پروانه بگیرد.
 
این عضو شورای اسلامی شهر تهران، گفت: اینکه یک چیزی تا امروز روال بوده است و یا اینکه هزینه برای ما دارد نباید باعث شود که ما از یک مسیر درست منحرف شویم.
 
سالاری گفت: قسمت عمده پروژه‌های مشارکتی شهرداری تهران دچار مشکل شده اند که این حکایت از آن دارد که اگر از روز اول پروانه ساخت اخذ می‌شد این مشکلات ایجاد نمی شد.
 
وی ادامه داد: پروژه‌های زیادی بلاتکلیف مانده اند در حالی که این‌ها سرمایه‌های شهر هستند و‌ نباید بلاتکلیف باقی بماند.
 
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با تصویب این لایحه کار بزرگی در شهر تهران شروع خواهد شد و بلاتکلیفی بسیاری از ساختمان‌ها و پروژه‌ها از بین می رود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.
تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

عضو کمیسیون عمران گفت : موج کاهش قیمت مسکن که از شهریور ماه در پایتخت آغاز شده بود به شهرهای بزرگ هم رسید