کد خبر: ۹۸۲۰۰
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
عضو شورای شهر تهران گفت: نظام مدیرت پسماند هنوز نه در سامانه های برخط و پرتال، نه در کسب و کارهای مجازی و نه در فرآیند عملیات شهری تحول نیافته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، الهام فخاری، رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران در جریان یکصدو پنجاه و پنجمین جلسه شورا در تذکری به شهرداری تهران نسبت به عدم تحول در نظام مدیریت پسماند تذکر داد.
 
وی ضمن تاکید بر بازنگری و بهبود الگوی مدیریت پسماند در شهر تهران گفت: توجه به این مساله از جمله مساله های کلیدی مدیریت شهری و ابر شهر تهران است که همچنان دچار توقف و تعلیق است.
 
فخاری با بیان اینکه وضعیت پسماند نه تنها مساله ای محیط زیستی، خدماتی بلکه اجتماعی است، اظهار داشت: اکنون بی توجهی به اصلاح نظام مدیریت پسماند تهران به وضعیت شهرستانها و شهرها و روستاهای استان هم آسیب رسانده است.
 
وی با انتقاد از نظام مدیریت پسماند در تهران گفت: نظام مدیرت پسماند هنوز نه در سامانه های برخط  و پرتال، نه در کسب و کارهای مجازی و نه در فرایند عملیات شهری تحول نیافته است. همچنین سامانه‌های تبلیغاتی، رسانه ای و آموزش شهروندی تحرکی در این موضوع ندارند و تنها در خصوص قیمت های فی مابین کارفرما (شهرداری) و پیمانکاران اصلاح صورت گرفته است.
 
وی در انتها از شهرداری تهران درخواست کرد تا درباره عدم تحول در نظام مدیریت پسماند شهر تهران توضیح دهد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نحوه محاسبه تسهیلات طرح ترافیک برای ساکنین محدوده طرح

نحوه محاسبه تسهیلات طرح ترافیک برای ساکنین محدوده طرح

امین الله همتی پیرامون نحوه محاسبه تسهیلات طرح ترافیک برای ساکنین محدوده طرح و آلودگی هوا گفت: علاوه بر خروج رایگان از محدوده قبل از ۸:۳۰ و ورود رایگان به محدوده بعد از ۱۷ در سال ۹۸ امتیاز مهم دیگری برای ساکنان محدوده‌های ترافیکی یعنی ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.