کد خبر: ۹۸۲۰۰
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
عضو شورای شهر تهران گفت: نظام مدیرت پسماند هنوز نه در سامانه های برخط و پرتال، نه در کسب و کارهای مجازی و نه در فرآیند عملیات شهری تحول نیافته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، الهام فخاری، رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران در جریان یکصدو پنجاه و پنجمین جلسه شورا در تذکری به شهرداری تهران نسبت به عدم تحول در نظام مدیریت پسماند تذکر داد.
 
وی ضمن تاکید بر بازنگری و بهبود الگوی مدیریت پسماند در شهر تهران گفت: توجه به این مساله از جمله مساله های کلیدی مدیریت شهری و ابر شهر تهران است که همچنان دچار توقف و تعلیق است.
 
فخاری با بیان اینکه وضعیت پسماند نه تنها مساله ای محیط زیستی، خدماتی بلکه اجتماعی است، اظهار داشت: اکنون بی توجهی به اصلاح نظام مدیریت پسماند تهران به وضعیت شهرستانها و شهرها و روستاهای استان هم آسیب رسانده است.
 
وی با انتقاد از نظام مدیریت پسماند در تهران گفت: نظام مدیرت پسماند هنوز نه در سامانه های برخط  و پرتال، نه در کسب و کارهای مجازی و نه در فرایند عملیات شهری تحول نیافته است. همچنین سامانه‌های تبلیغاتی، رسانه ای و آموزش شهروندی تحرکی در این موضوع ندارند و تنها در خصوص قیمت های فی مابین کارفرما (شهرداری) و پیمانکاران اصلاح صورت گرفته است.
 
وی در انتها از شهرداری تهران درخواست کرد تا درباره عدم تحول در نظام مدیریت پسماند شهر تهران توضیح دهد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.
تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

عضو کمیسیون عمران گفت : موج کاهش قیمت مسکن که از شهریور ماه در پایتخت آغاز شده بود به شهرهای بزرگ هم رسید