کد خبر: ۹۸۱۹۵
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان خبر داد
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از آواربرداری بیش از ۱۰۰ واحد مسکونی در مناطق آسیب دیده از سیل در مناطق شهری و روستایی استان زنجان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سجاد صنعتی منفرد از آواربرداری بیش از ۱۰۰ واحد مسکونی در مناطق آسیب دیده شهری و روستایی زنجان خبر داد و افزود: آواربرداری از واحدهای مسکونی تخریب شده از سیل هم اکنون نیز ادامه دارد و تاکنون ۵ هزار مترمکعب آواربرداری از ۱۵ روستای استان انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه آواربرداری از واحد مسکونی تنها به شرط رضایت مالک و حضورش در زمان تخریب واحد انجام می شود، ادامه داد: هم اکنون آواربرداری از مناطق سیل زده در شهرستانهای خدابنده، ماهنشان و ابهر که خسارت بیشتری در این زمینه داشتند آغاز شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان تصریح کرد: با توجه به همکاری بانک ها و تاکیدات مقام عالی استان، کار بازسازی بلافاصله بعد از آواربرداری انجام خواهد شد و امیدواریم در این زمینه مردم نیز مشارکت لازم را داشته باشند.

صنعتی منفرد با بیان اینکه، ۵۸۶۶ پرونده برای واحدهای خسارت‌دیده از سیل در استان زنجان تشکیل شده است، یادآور شد: ۳۲ درصد از واحدهای خسارت‌دیده تعمیری و ۶۸ درصد واحدها نیز احداثی بوده و باید بازسازی شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نحوه محاسبه تسهیلات طرح ترافیک برای ساکنین محدوده طرح

نحوه محاسبه تسهیلات طرح ترافیک برای ساکنین محدوده طرح

امین الله همتی پیرامون نحوه محاسبه تسهیلات طرح ترافیک برای ساکنین محدوده طرح و آلودگی هوا گفت: علاوه بر خروج رایگان از محدوده قبل از ۸:۳۰ و ورود رایگان به محدوده بعد از ۱۷ در سال ۹۸ امتیاز مهم دیگری برای ساکنان محدوده‌های ترافیکی یعنی ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.