کد خبر: ۹۸۱۹۲
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
مدیرکل بحران خوزستان:
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان از ادامه ارزیابی منازل خسارت دیده شهرستان مسجدسلیمان به دنبال وقوع زمین لرزه ۵.۷ ریشتری در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کیامرث حاجی زاده در پایان جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان مسجدسلیمان اظهار کرد: تاکنون ۵۰۰ چادر از سوی هلال احمر و ۲۷۰ چادر و ۵۰ هزار آب بسته بندی از سوی ستاد مدیریت بحران استان، بسته های بهداشتی و موادغذایی از سوی شرکت نفت و سازمانهای مردم نهاد در مسجد سلیمان، بخش گلگیر و روستاهای آسیب دیده توزیع شده است.

وی افزود: در جلسه شورای مدیریت بحران مصوب شد ۵۰ خانوار که منازلشان آسیب جدی دیده است در منازل مسکن مهر یا منازل مسکونی هوانیروز مستقر شوند در غیر این صورت کانکس در اختیارشان قرار داده شود.

حاجی زاده تاکید کرد: با هماهمگی استاندار خوزستان مجوز برای تهیه لوازم خانگی آسیب دیده صادر شده است؛ همچنین گروه های ارزیاب نیز همچنان در حال ارزیابی منازل آسیب دیده هستند و مکاتبات لازم با وزیر کشور به منظور پرداخت خسارتها نیز انجام شده است.

زمین‌لرزه‌ای به قدرت ۵.۷ درجه در امواج درونی زمین (ریشتر) صبح دوشنبه شهرستان مسجدسلیمان خوزستان را لرزاند که در پی آن پس لرزه‌هایی در بسیاری از مناطق استان احساس شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.
تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

عضو کمیسیون عمران گفت : موج کاهش قیمت مسکن که از شهریور ماه در پایتخت آغاز شده بود به شهرهای بزرگ هم رسید