کد خبر: ۹۸۱۹۰
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: طرح تشدید کنترل نامحسوس همه جاده‌های مواصلاتی از امروز آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ جابر پاپری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: یکی از مهمترین عوامل در کاهش بروز حوادث جاده‌ای، ایمن‌سازی محورهای مواصلاتی است که اقدامات خوبی در این زمینه در استان بوشهر صورت گرفته است.

وی از آغاز طرح تشدید کنترل نامحسوس جاده‌های استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در راستای اجرای این طرح تعدادی خودرو به ناوگان خودرویی پلیس راه استان بوشهر اضافه شده است.

رئیس پلیس راه استان بوشهر با اشاره به پوشش طرح کنترل نامحسوس پلیس راه استان در همه محورهای مواصلاتی و نقاط حادثه خیز روستایی خاطرنشان کرد: کاهش تصادفات فوتی و جرحی در محورهای مواصلاتی را با جدیت دنبال می‌کنیم.

وی مهمترین دلایل وقوع تصادفات در استان بوشهر را عدم توجه به جلو، عدم رعایت حق تقدم، تجاوز به چپ، سبقت غیرمجاز و سرعت زیاد عنوان کرد.

پاپری خواستار توجه به قوانین و مقررات توسط همه رانندگان شد و گفت: رعایت مسائل ایمنی و قوانین رانندگی نقش مهمی در کاهش مخاطرات جاده‌ای خواهد داشت.
برچسب ها: شهرفردا ، بوشهر ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.
تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

عضو کمیسیون عمران گفت : موج کاهش قیمت مسکن که از شهریور ماه در پایتخت آغاز شده بود به شهرهای بزرگ هم رسید