کد خبر: ۹۸۱۷۲
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
توسط شهرداری تبریز انجام می‌شود؛
دستفروشان سطح شهر تبریز با هدف جلوگیری از ایجاد سد معبر توسط سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز ساماندهی می شوند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز در راستای انجام ماموریت های قانونی خود در نظر دارد برای جلوگیری از ایجاد سد معبر نسبت به ساماندهی دستفروشان سطح شهر به ویژه محدوده بازار تبریز، اقدام کند.

در این خصوص دستفروشانی که تا کنون در سامانه مربوطه ثبت نام نکرده اند برای ساماندهی و انجام فرایند کاری و ثبت نام حداکثر تا پنجم مرداد ماه به سامانه Bazar.Tabriz.ir مراجعه و یا در صورت عدم دسترسی به سامانه در ساعات ۱۷ تا ۲۰ به معاونت اجرایی و بهره برداری واقع در خیابان دامپزشکی داخل سبزه میدان مراجعه کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت :استفاده از فرصت بازسازی سوریه برای تشکل های راه و ساختمان بخش خصوصی ایران از مسیرهای کاهش وابستگی به نفت در شرایط تحریم است
ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گفت : شروع اصلاحات اقتصادی ایران با تغییر بودجه ریزی در کشور کلید خورد و انتظار می رود با استفاده از تجارب سایر کشورها نظیر ترکیه کاهش هزینه های دولت و تقویت خصوصی سازی مسیر اصلاحات طی شود