کد خبر: ۹۸۱۷۰
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
در آذربایجان غربی؛
مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌غربی گفت: تا پایان سال جاری طبق تفاهم نامه سپاه ۹۶۵ واحد به صورت مشارکتی برای مددجویان در مناطق روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر احداث خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید فریور در آیین افتتاح ۱۱۶ واحد مسکونی مددجویی بهزیستی استان به صورت نمادین در ارومیه اظهارداشت: دولت و سازمان بهزیستی اهتمام ویژه‌ای برای خانه دار شدن جامعه هدف دارند و با برنامه‌ریزی انجام شده در تلاش هستیم معلولان واجدشرایط را صاحب خانه کنیم.

وی با بیان اینکه ۱۱۶و احد مسکونی مددجویی بهزیستی توسط بهزیستی استان احداث شده اند عنوان کرد: از این تعداد واحد ۷۰ واحد ویژه مددجویان تک معلول و سایر مددجویان، ۳۴ واحد ویژه مددجویان دارای دو معلول و ۱۲ واحد خارج از تفاهم نامه دومعلول است

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه برای اجرای واحد های مسکونی مبلغ یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از طرف بهزیستی بصورت بلاعوض هزینه شده است عنوان کرد: شهرستان ارومیه با ۲۷ واحد مسکونی بیشترین تعداد واحدها را به خود اختصاص داده است.

از ۱۱۶ واحد مسکن ویژه مددجویان بهزیستی یک واحد بصورت نمادین در منطقه کمال آباد ارومیه با حضور مدیرکل سازمان بهزیستی و معاونان این سازمان افتتاح و به بهره برداری رسید.

در سال جاری ۲۲ تا ۲۸ تیرماه به عنوان هفته بهزیستی در کشور گرامی داشته می‌شود؛ ۲۵ تیرماه در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به نام روز بهزیستی و تامین اجتماعی نامگذاری شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.
تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

عضو کمیسیون عمران گفت : موج کاهش قیمت مسکن که از شهریور ماه در پایتخت آغاز شده بود به شهرهای بزرگ هم رسید