کد خبر: ۹۸۱۶۰
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: روزانه 3 هزار تن آسفالت در تهران از سوی کارخانجات شهرداری تهران تولید می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در حاشیه مراسم برداشتن آخرین تیرک پل گیشا در جمع خبرنگاران، گفت: هدف‌گذاری کرده بودیم تا در سال ۹۸ یک میلیون تن آسفالت در شهر تهران پخش کنیم.

وی افزود: خوشبختانه تا اول تیر ماه حدود ۲۵۰ هزار تن آسفالت پخش کردیم البته بخشی از خرابی های سطح شهر تهران به دلیل برخی از حفاری‌های شرکت‌های دیگر بوده است.

معاون فنی و عمرانی در پاسخ به این سوال که هنوز مردم آثار پخش این ۲۵۰ هزار تن آسفالت را ندیده‌اند، گفت: دلیلش این است که تهران خیلی نقاط پر چاله و چوله زیاد دارد و طبیعی است که طول می‌کشد تا مردم تغییر را حس کنند.

وی به گرانی قیر و مشکلات ناشی از آن برای تولید آسفالت اشاره کرد و افزود: برای اینکه مقابل این گرانی ها بایستیم فعالیت کارخانه‌های آسفالت‌سازی شهرداری را بیشتر کردیم.

صبوری دیلمی گفت: امروز کارخانه‌های آسفالت سازی روزانه ۳ هزار تن آسفالت تولید می‌کنند که بیش از نیاز روزانه شهر تهران است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران تصریح کرد: از هفته آینده لکه‌گیری آسفالت اتوبا‌ن‌ها را آغاز خواهیم کرد.

وی در خصوص ساخت پل سبز زندگی در جای پل گیشا، گفت: ما بخش‌هایی از این پل را یعنی قریب به ۱۷۰۰ تن از مجموع ۳۴۰۰ تن را نگه خواهیم داشت و احتمالا برای ایجاد یک پل جایگزین استفاده خواهیم کرد.

صبوری افزود: شاید در این مسیر یک پل دوچرخه سواری ایجاد کنیم البته به شرطی که شیب این پل اجازه ساخت چنین راهی را بدهد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.
تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

عضو کمیسیون عمران گفت : موج کاهش قیمت مسکن که از شهریور ماه در پایتخت آغاز شده بود به شهرهای بزرگ هم رسید