کد خبر: ۹۸۱۴۶
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
در پی زخمی و مصدوم شدن ۳۵ نفر از مسافران یک هواپیمای "ایر کانادا" به دلیل مواجه با جریان هوایی متلاطم، این هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، این هواپیما که "ونکوور" را به مقصد "سیدنی" ترک کرده بود به دنبال وقوع این حادثه مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه بین‌المللی "هونولولو" در ایالت "هاوایی" شد.

در این حادثه هواپیما به سرعت با یک تلاطم هوایی برخورد کرده و مسافران به دلیل تکان‌های شدید هواپیما به سقف آن برخورد کرده و زخمی شده‌اند.

حدود دو ساعت از عبور این هواپیما با  ۲۶۹ مسافر و ۱۵ خدمه از "هاوایی" می‌گذشته که این حادثه ناگهانی به وقوع پیوسته است. در زمان وقوع حادثه هواپیما در ارتفاع ۳۶ هزار پایی و در فاصله حدود ۹۶۵ کیلومتری  جنوب غربی "هونولولو" بوده است.

شرکت هواپیمایی "ایر کانادا" به دنبال وقوع این حادثه در بیانیه‌ای اعلام کرد: اولویت اول ما همیشه امنیت پرواز، مسافر و خدمه است و بنا بر احتیاط، پرسنل پزشکی معاینات لازم را روی مسافران در فرودگاه "هونولولو" انجام داده‌اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نحوه محاسبه تسهیلات طرح ترافیک برای ساکنین محدوده طرح

نحوه محاسبه تسهیلات طرح ترافیک برای ساکنین محدوده طرح

امین الله همتی پیرامون نحوه محاسبه تسهیلات طرح ترافیک برای ساکنین محدوده طرح و آلودگی هوا گفت: علاوه بر خروج رایگان از محدوده قبل از ۸:۳۰ و ورود رایگان به محدوده بعد از ۱۷ در سال ۹۸ امتیاز مهم دیگری برای ساکنان محدوده‌های ترافیکی یعنی ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.