کد خبر: ۹۸۱۴۶
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
در پی زخمی و مصدوم شدن ۳۵ نفر از مسافران یک هواپیمای "ایر کانادا" به دلیل مواجه با جریان هوایی متلاطم، این هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، این هواپیما که "ونکوور" را به مقصد "سیدنی" ترک کرده بود به دنبال وقوع این حادثه مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه بین‌المللی "هونولولو" در ایالت "هاوایی" شد.

در این حادثه هواپیما به سرعت با یک تلاطم هوایی برخورد کرده و مسافران به دلیل تکان‌های شدید هواپیما به سقف آن برخورد کرده و زخمی شده‌اند.

حدود دو ساعت از عبور این هواپیما با  ۲۶۹ مسافر و ۱۵ خدمه از "هاوایی" می‌گذشته که این حادثه ناگهانی به وقوع پیوسته است. در زمان وقوع حادثه هواپیما در ارتفاع ۳۶ هزار پایی و در فاصله حدود ۹۶۵ کیلومتری  جنوب غربی "هونولولو" بوده است.

شرکت هواپیمایی "ایر کانادا" به دنبال وقوع این حادثه در بیانیه‌ای اعلام کرد: اولویت اول ما همیشه امنیت پرواز، مسافر و خدمه است و بنا بر احتیاط، پرسنل پزشکی معاینات لازم را روی مسافران در فرودگاه "هونولولو" انجام داده‌اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.
تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

عضو کمیسیون عمران گفت : موج کاهش قیمت مسکن که از شهریور ماه در پایتخت آغاز شده بود به شهرهای بزرگ هم رسید