کد خبر: ۹۸۱۴۵
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
معاون وزیر نیرو گفت: برخلاف تهران که در حوزه پروژه فاضلاب پیشرفتی ۷۰ درصدی داشته است در منطقه ۲۲ پروژه فاضلاب تنها ۲۰ درصد پیشرفت داشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، تقی زاده معاون وزیر نیرو در مراسم آغاز عملیات اجرای پروژه جمع آوری آبهای سطحی و کنترل سیلاب‌های شمال و غرب تهران گفت: منطقه ۲۲ از نظر آب شرب در تنگنا قرار دارد.

وی افزود: شبکه فاضلاب در تهران حدود ۷۰ درصد پیشرفت داشته است اما در منطقه ۲۲ تنها ۲۰ درصد پیشرفت داشته است.

معاون وزیر نیرو تصریح کرد: ما یک تصفیه‌خانه فاضلاب در منطقه ۲۲ در حال ساخت داریم که از محل تبصره ۳ این تصفیه خانه را راه اندازی خواهیم کرد.

وی افزود ما در حوزه آب شرب در تهران مشکلات بسیاری داریم و باید فکری برای صرفه‌جویی در مصرف آب داشته باشیم.

تقی‌زاده گفت: ما آمادگی واگذاری پساب به شهرداری تهران را داریم تا طی یک ساز و کار مناسب استفاده از آب شرب در تهران کاهش پیدا کند.

در این مراسم محمودی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم حضور داشت و گفت: مردم منطقه غرب و جنوب غرب تهران از اجرای این پروژه خوشحالند زیرا آب‌های روان سطحی به این منطقه خواهد آمد.

وی گفت: همسایگی ما با تهران باعث شده ما در برخی از موارد زیر سایه تهران باشیم و به ما توجهی نشود اما در برخی موارد هم باعث شده که نعماتی شامل حال منطقه بشود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.
تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

عضو کمیسیون عمران گفت : موج کاهش قیمت مسکن که از شهریور ماه در پایتخت آغاز شده بود به شهرهای بزرگ هم رسید