کد خبر: ۹۸۱۴۵
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
معاون وزیر نیرو گفت: برخلاف تهران که در حوزه پروژه فاضلاب پیشرفتی ۷۰ درصدی داشته است در منطقه ۲۲ پروژه فاضلاب تنها ۲۰ درصد پیشرفت داشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، تقی زاده معاون وزیر نیرو در مراسم آغاز عملیات اجرای پروژه جمع آوری آبهای سطحی و کنترل سیلاب‌های شمال و غرب تهران گفت: منطقه ۲۲ از نظر آب شرب در تنگنا قرار دارد.

وی افزود: شبکه فاضلاب در تهران حدود ۷۰ درصد پیشرفت داشته است اما در منطقه ۲۲ تنها ۲۰ درصد پیشرفت داشته است.

معاون وزیر نیرو تصریح کرد: ما یک تصفیه‌خانه فاضلاب در منطقه ۲۲ در حال ساخت داریم که از محل تبصره ۳ این تصفیه خانه را راه اندازی خواهیم کرد.

وی افزود ما در حوزه آب شرب در تهران مشکلات بسیاری داریم و باید فکری برای صرفه‌جویی در مصرف آب داشته باشیم.

تقی‌زاده گفت: ما آمادگی واگذاری پساب به شهرداری تهران را داریم تا طی یک ساز و کار مناسب استفاده از آب شرب در تهران کاهش پیدا کند.

در این مراسم محمودی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم حضور داشت و گفت: مردم منطقه غرب و جنوب غرب تهران از اجرای این پروژه خوشحالند زیرا آب‌های روان سطحی به این منطقه خواهد آمد.

وی گفت: همسایگی ما با تهران باعث شده ما در برخی از موارد زیر سایه تهران باشیم و به ما توجهی نشود اما در برخی موارد هم باعث شده که نعماتی شامل حال منطقه بشود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.
اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

فیل ها هم اکنون به یک جاذبه مهم تبدیل شده اند و بیش از 12 میلیون گردشگر که سالانه به تایلند سفر می کنند زمانی را نیز به تماشای آنان اختصاص می دهند.