کد خبر: ۹۸۱۰۱
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد خبر داد
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد از افزایش یک ساعته سرویس دهی خطوط یک و دو قطارشهری در شب میلاد امام رضا (ع) خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، وحید مبین مقدم گفت: به منظور بهره مندی زائران و مجاوران از برنامه های معنوی در حرم مطهر و همچنین سایر ویژه برنامه های جشن و شادی به مناسبت ولادت باسعادت امام رضا (ع) در سطح شهر، سرویس دهی خطوط قطارشهری در روز شنبه ۲۲ تیرماه با یک ساعت افزایش در انتهای شب صورت می پذیرد.
وی با اشاره به اینکه سرویس دهی قطار شهری در روزهای عادی از ساعت ۶ صبح تا ۲۲ می باشد، افزود: سرویس دهی خط یک و خط دو قطارشهری در روز شنبه ۲۲ تیرماه با یک ساعت افزایش در انتهای شب از ساعت ۶ صبح آغاز و تا ساعت ۲۳ ادامه خواهد داشت.
مبین مقدم خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت پذیرفته، ناوگان سامانه قطارشهری، برای جابه جایی ایمن و به موقع زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) آمادگی کامل دارد. 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.
تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

عضو کمیسیون عمران گفت : موج کاهش قیمت مسکن که از شهریور ماه در پایتخت آغاز شده بود به شهرهای بزرگ هم رسید