کد خبر: ۹۸۰۹۸
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد:
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد از آماده بهربرداری شدن آسایشگاه جدید جانبازان در بوستان ملت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احسان عظیمی در این خصوص افزود: در ادامه پیگیریهای معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد از روند احداث آسایشگاه جانبازان ظهر امروز، خلیل الله کاظمی به همراه رئیس بنیاد شهید و شهردار منطقه 11 از این آسایشگاه که مراحل پایانی عملیات اجرایی خود را می گذراند، بازدید کردند.
وی افزود: در این بازدید معاونت حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد ضمن تاکید بر رعایت نکات مربوط به مناسب سازی، بر در نظرگرفتن زمانبندی برای اتمام عملیات اجرایی طی هفته آینده داشت.
عظیمی با بیان اینکه پروژه احداث آسایشگاه جانبازان از سال 94 آغاز اما تکمیل نشده بود، اظهار کرد: تکمیل این پروژه در اردیبهشت ماه به سازمان عمران واگذار و اکنون پس از سه ماه با همکاری شهرداری منطقه 11 تکمیل و آماده بهره برداری است.
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد تصریح کرد: در بازدید 2 هفته پیش معاونت حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران به همراه نماینده جانبازان از روند احداث آسایشگاه، پیشنهاداتی برای مناسب سازی بیشتر آسایشگاه ارائه شد که با تاکیدات معاونت این موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: در پی این تاکیدات و با توجه به اینکه در تعهداتمان نبود، برای سرویسهای بهداشتی آسایشگاه درهای برقی نصب و مناسب سازی های درخواست شده انجام شد.
وی افزود: همچنین کانتر ایستگاه های پرستاری و اتاق رختکن بخش آب درمانی نیز ایجاد و فضای داروخانه آسایشگاه تجهیز شده است و محوطه بیرونی آسایشگاه جانبازان روکش آسفالت خواهد شد.
گفتنی است آسایشگاه ویژه جانبازان در دو طبقه و در زیربنایی بیش از 1100 مترمربع و با در نظر گرفتن نیازهای جانبازان سرافراز از قبیل بخش بستری، فیزیوتراپی، استخر آب درمانی، تزریقات و پانسمان، داروخانه و سایر ملزومات از سوی شهرداری مشهد احداث شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.
تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

عضو کمیسیون عمران گفت : موج کاهش قیمت مسکن که از شهریور ماه در پایتخت آغاز شده بود به شهرهای بزرگ هم رسید