کد خبر: ۹۸۰۹۴
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۹
با هدف بررسی و پیگیری موضوعات شهری مرتبط با کلانشهر مشهد صورت گرفت؛
با هدف بررسی و پیگیری موضوعات شهری مرتبط با کلانشهر مشهد، نشست مشترکی با حضور شهردار، رییس و اعضای شورای شهر مشهد با معاون وزیر کشور و رییس سازمان شهرداریها و دهیاریهای وزارت کشور برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا کلائی شهردار مشهد در این نشست گزارشی از اقدامات انجام شده طی دو سال گذشته مدیریت شهری و همچنین موضوعاتی را در خصوص تامین منابع بافت پیرامون حرم مطهر، قطارشهری از طریق اوراق مشارکت و مشکلات موجود در چارت جدید شهرداریها را مطرح و خواستار پیگیری این موضوعات از طریق سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور شد.
جمالی نژاد، معاون وزیر کشور نیز با تاکید بر اینکه مشهد با توجه به جمعیت 3 میلیون و 400 هزار نفری و پذیرش سالانه بیش از 30 میلیون زائر داخلی و خارجی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: نگاه وزیر کشور که از نزدیک اقدامات انجام شده را در مشهد دیده و همچنین سازمان شهرداریها و دهیاریها به مشهد نسبت به سایر کلانشهرها ویژه است و موضوعات مطرح شده از سوی شهردار مشهد را پیگیری خواهیم کرد.
گفتنی است در این نشست معاونان شهردار نیز موضوعات مربوط با حوزه های خود را که نیاز به پیگیری از سوی سازمان شهرداریها و دهیاریها دارد، ارائه دادند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نحوه محاسبه تسهیلات طرح ترافیک برای ساکنین محدوده طرح

نحوه محاسبه تسهیلات طرح ترافیک برای ساکنین محدوده طرح

امین الله همتی پیرامون نحوه محاسبه تسهیلات طرح ترافیک برای ساکنین محدوده طرح و آلودگی هوا گفت: علاوه بر خروج رایگان از محدوده قبل از ۸:۳۰ و ورود رایگان به محدوده بعد از ۱۷ در سال ۹۸ امتیاز مهم دیگری برای ساکنان محدوده‌های ترافیکی یعنی ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.