کد خبر: ۹۸۰۷۰
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰
سرپرست سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد
سرپرست سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد از بررسی 55 اثر هنری مجسمه سازی برای جانمایی در مشهد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدمحسن مصحفی در مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه دوسالانه مجسمه‌های شهری مشهد که با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد در محل چهارسوق کوهسنگی برگزار شده بود، با بیان خبر بالا خاطرنشان کرد: در نمایشگاه حاضر 55 اثر ارسالی منتخب نهایی به نمایش گذاشته شده که مهرماه گذشته فراخوان عمومی در سطح کشور انجام شده است. 
وی افزود: برای اولین بار در مشهد همکاری خوبی با انجمن مجسمه سازان صورت گرفت که ماحصل آن برگزاری این نمایشگاه هنری است. بین 375 اثر ارسالی به دبیرخانه، دوبار انتخاب آثار انجام شده و در نهایت 55 اثر به بخش نهایی راه یافته است.
مصحفی افزود: هیات داوران متشکل از اساتید و هیات علمی دانشگاه‎هایی که رشته مجسمه‎سازی هستند که انتخاب نهایی را انجام خواهند داد و پیش‎بینی می‎شود آثار مرتبط و مناسب با حال و هوا و وضعیت شهر را انتخاب کنند تا جانمایی مناسب انجام شود.
وی با بیان اینکه از این حرکت دو هدف و رویکرد را دنبال می‎شود، اظهار کرد: هنر به معنی سلیقه و درک و دریافت هنری جامعه است که تلاش می‌شود، ارتقا پیدا کند. دوم زیبا کردن و هویت بخشی به شهر که مورد توجه است. 
سرپرست سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد گفت: تعداد قابل توجهی از آثار قابلیت جانمایی در شهر را دارند، که باید با توجه به بودجه و بررسی حال و هوای مذهبی مشهد، آثاری ساخته و جانمایی شود. همچنین بخشی از جشنواره به‎طور ویژه به آثار مرتبط به شاهنامه تعلق داشته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نحوه محاسبه تسهیلات طرح ترافیک برای ساکنین محدوده طرح

نحوه محاسبه تسهیلات طرح ترافیک برای ساکنین محدوده طرح

امین الله همتی پیرامون نحوه محاسبه تسهیلات طرح ترافیک برای ساکنین محدوده طرح و آلودگی هوا گفت: علاوه بر خروج رایگان از محدوده قبل از ۸:۳۰ و ورود رایگان به محدوده بعد از ۱۷ در سال ۹۸ امتیاز مهم دیگری برای ساکنان محدوده‌های ترافیکی یعنی ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.