کد خبر: ۹۸۰۶۶
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
شهردار مشهد؛
شهردار مشهد گفت: سند برش منطقه‌ای مبنای عملکرد مدیران و میثاق ما است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا کلائی با بیان این مطلب در آیین رونمایی از سند برش منطقه‌ای برنامه میان مدت 1397-1400 که در تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: در جلسات با مناطق پیوست‌های برش منطقه‌ای را استفاده می‌کنم و به مدیران مناطق تاکید جدی دارم که به همکاران خود تاکید کنند که میثاق ما برش منطقه‌ای است و باید در تمامی بازدیدها، جلسات و برنامه‌ریزی‌ها مدنظر قرار دهند. آنچه در این سند آمده است، محل قضاوت عملکرد مدیران است.
وی افزود: بابت اهتمام در موضوع تدوین و به نتیجه رساندن برش منطقه‌ای تشکر می‌کنم. برش منطقه‌ای مرجعی برای توجه به موضوعات مناطق و استفاده از آن مرجع برای شکل‌دهی به پیوند نظری و برنامه عملی مناطق فراهم کرده است.
شهردار مشهد در خصوص موضوع حریم نیز گفت: کار ذی‌قیمتی صورت گرفته و با پیگیری‌های مدیریت شهری و شورای شهر در خصوص موضوع پهنه‌بندی‌های حریم امید است کار به نتیجه برسد.
کلائی ابراز امیدواری کرد: تقسیم‌بندی فضایی حریم در دستور کار معاونت برنامه‌ریزی قرار گیرد و ابلاغ گردد. همچنین مشخص شود کدام بخش از حریم مدنظر مناطق است و ساختارهای نظارتی در حریم تقویت شود.
وی به برنامه‌ریزی در فرصت‌های پیرامونی شهر اشاره کرد و گفت: پیشران‌های کسب و کار و پیوند آن با برنامه بازآفرینی شهری کار خوبی است و مدیریت شهری نیز از آن حمایت می‌کند و شورا نیز این مهم را از اهداف جدی خود قرار داده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.
تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

عضو کمیسیون عمران گفت : موج کاهش قیمت مسکن که از شهریور ماه در پایتخت آغاز شده بود به شهرهای بزرگ هم رسید