کد خبر: ۹۸۰۶۶
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
شهردار مشهد؛
شهردار مشهد گفت: سند برش منطقه‌ای مبنای عملکرد مدیران و میثاق ما است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا کلائی با بیان این مطلب در آیین رونمایی از سند برش منطقه‌ای برنامه میان مدت 1397-1400 که در تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: در جلسات با مناطق پیوست‌های برش منطقه‌ای را استفاده می‌کنم و به مدیران مناطق تاکید جدی دارم که به همکاران خود تاکید کنند که میثاق ما برش منطقه‌ای است و باید در تمامی بازدیدها، جلسات و برنامه‌ریزی‌ها مدنظر قرار دهند. آنچه در این سند آمده است، محل قضاوت عملکرد مدیران است.
وی افزود: بابت اهتمام در موضوع تدوین و به نتیجه رساندن برش منطقه‌ای تشکر می‌کنم. برش منطقه‌ای مرجعی برای توجه به موضوعات مناطق و استفاده از آن مرجع برای شکل‌دهی به پیوند نظری و برنامه عملی مناطق فراهم کرده است.
شهردار مشهد در خصوص موضوع حریم نیز گفت: کار ذی‌قیمتی صورت گرفته و با پیگیری‌های مدیریت شهری و شورای شهر در خصوص موضوع پهنه‌بندی‌های حریم امید است کار به نتیجه برسد.
کلائی ابراز امیدواری کرد: تقسیم‌بندی فضایی حریم در دستور کار معاونت برنامه‌ریزی قرار گیرد و ابلاغ گردد. همچنین مشخص شود کدام بخش از حریم مدنظر مناطق است و ساختارهای نظارتی در حریم تقویت شود.
وی به برنامه‌ریزی در فرصت‌های پیرامونی شهر اشاره کرد و گفت: پیشران‌های کسب و کار و پیوند آن با برنامه بازآفرینی شهری کار خوبی است و مدیریت شهری نیز از آن حمایت می‌کند و شورا نیز این مهم را از اهداف جدی خود قرار داده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.
اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

فیل ها هم اکنون به یک جاذبه مهم تبدیل شده اند و بیش از 12 میلیون گردشگر که سالانه به تایلند سفر می کنند زمانی را نیز به تماشای آنان اختصاص می دهند.