کد خبر: ۹۸۰۳۳
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
افتتاح دو طرح ورزشی- عمرانی و عملیات اجرایی خیابان حدفاصل بزرگراه شهید خرازی و خیابان شهید احمد حجازی در منطقه ۹ شهرداری اصفهان آغاز می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، همزمان با دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع)، بازسازی و تجهیز مجموعه ورزشی نور شامل استخر، سونا و جکوزی، سالن توپی و سالن رزمی با مساحت سه هزار و ۴۰۵ مترمربع و مساحت کل زیربنای دو هزار و ۶۰۰ مترمربع و با هزینه تملک و آزادسازی ۴۵ میلیارد ریال، انجام شده و در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

هزینه اجرا، بازسازی و تجهیز این مجموعه نیز ۵۰ میلیارد ریال بوده است تا همزمان با فصل تابستان شهروندان این منطقه بتوانند از امکانات جدید این مجموعه استفاده کنند.

زیربنای استخر نور یک هزار و ۸۰۰ مترمربع، زیربنای سالن توپی ۸۰۰ مترمربع، ابعاد زمین بازی چند منظوره ۴۰ در ۲۰ متر است. همچنین سالن رزمی دارای زیربنای ۱۴۰ مترمربع و پارکینگ ۸۰۰ متر است.

دیگر پروژه منطقه ۹ شهر اصفهان، آغاز عملیات اجرایی خیابان حدفاصل بزرگراه شهید خرازی و خیابان شهید احمد حجازی با اعتبار ۲۰۸ میلیارد ریال است که ۱۸۰ میلیارد ریال برای آزادسازی و ۲۸ میلیارد ریال برای عملیات اجرایی این خیابان هزینه شده است.

خیابان حدفاصل بزرگراه شهید خرازی و خیابان شهید احمد حجازی با کاهش بار ترافیکی خیابان آتشگاه و شهید اشرفی اصفهانی، می تواند تردد خودروها در منطقه ۹ را تسهیل کند.

طول این خیابان ۵۰۰ متر، عرض خط بدنه ۳۶ متر و عرض ترافیکی آن ۱۸ متر است.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.
تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد

عضو کمیسیون عمران گفت : موج کاهش قیمت مسکن که از شهریور ماه در پایتخت آغاز شده بود به شهرهای بزرگ هم رسید