کد خبر: ۹۷۹۹۹
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران شرط شهرداری برای تخفیف ۵۰ درصدی در حفاری فاضلاب را تشریح کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،صفا صبوری دیلمی صبح امروز در حاشیه بازدید اعضای شورای شهر از تصفیه‌خانه فیروزبهرام در غرب تهران با بیان این‌که هزینه‌های حفاری در شهرداری تهران افزایش یافته است، گفت: سازمان آب و فاضلاب اعلام کرده است از آنجایی که هزینه‌های حفاری افزایش یافته، نیازمند کمک هستند. به همین دلیل پیشنهاد تخفیف ۵۰ درصدی در هزینه‌های حفاری را ارائه کردند.

وی با اشاره به جلسه‌اش با مدیرعامل آب و فاضلاب شهر تهران، اظهار کرد: به آنها اعلام کرده‌ایم که اگر ظرف مدت چهار سال، ۲۰۰۰ کیلومتر باقی‌مانده را تکمیل کنند به شرط آنکه دیگر در شهر تهران حفاری غیرضرور نداشته باشند، با آن به شرط پذیرش شورای شهر موافقت می‌کنیم.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با بیان این‌که اگر سازمان آب، سالی ۵۰۰ کیلومتر حفاری کند، پس از گذشت چهار سال پرونده فاضلاب تهران بسته می‌شود، گفت: اما حالا مدیر عامل آبفای تهران می‌گوید پنج الی شش سال زمان نیاز دارد که این برخلاف توافق است و باید چهار ساله تمام شود.

وی ادامه داد: پیشنهاد می‌شود به شرط آنکه در تبصره‌ها قید شود که می‌بایست ظرف مدت چهار سال کار را تمام کنند، به آنها تخفیف داده شود و اگر نتوانستند این مهم را محقق کنند، بعد از چهار سال هزینه‌های مابه‌التفاوت تخفیف را باید از آنها دریافت کنیم.

صبوری اظهار کرد: حفاری‌ها در شهر زیاد است و لازم است هرچه زودتر شهر نجات یابد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.
اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

فیل ها هم اکنون به یک جاذبه مهم تبدیل شده اند و بیش از 12 میلیون گردشگر که سالانه به تایلند سفر می کنند زمانی را نیز به تماشای آنان اختصاص می دهند.