کد خبر: ۹۷۹۹۳
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
حبیب زاده :
رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران گفت: پاسخ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به سوالات اعضای شورای شهر در خصوص طرح کاهش آلودگی هوا کامل نبود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،افشین حبیب زاده، رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران در رابطه با گزارش ارائه شده توسط پورسید آقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، در صحن شورای اسلامی شهر تهران، اظهار داشت: در گزارشی که معاون شهردار در رابطه با اجرای طرح کاهش آلودگی هوا ارائه دادند، به سوال‌های مطرح شده از سوی اعضای شورای شهر کامل پاسخ داده نشد.

حبیب زاده ادامه داد: معاون شهردار، بخش‌هایی را پاسخ دادند و پاسخ بخشی دیگر از سوالات را به بعد موکول کردند تا به صورت کتبی پاسخ خود را اعلام کنند.

وی درخصوص طرح جدید کاهش آلودگی هوا که از ابتدای تیرماه آغاز شده است، بیان داشت: به نظر می‌رسد این طرح به چکش کاری بیشتر و همچنین اجرای دقیق تری نیاز دارد.

نایب رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر افزود: فکر می‌کنم طرح کاهش آلودگی هوا در مقام اجرا در روز‌های نخستین خیلی موفق نبوده است و باید نقاط ضعف آن از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری برطرف شود.

وی در پاسخ به این سوال که چرا تذکرات اعضای شورای شهر به مدیران شهرداری، آنطور که شایسته است پاسخ داده نمی‌شود، گفت: به نظر می‌رسد که در شهرداری تهران کمتر به مولفه‌های عددی و کارشناسی شده توجه می‌شود.

افشین حبیب زاده ادامه داد: لازم است در گزارشات و پاسخ به تذکرات، جداول، اعداد و آمار کاهش‌ها و افزایش‌ها و همچنین نقاظ ضعف و قوت بطور کامل و دقیق ارائه شود چرا که کلی گویی مشکلی را حل نمی‌کند.

رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران گفت: ما به عنوان اعضای شورای شهر وظیفه داریم در هر شرایظی تذکرات خود را اعلام کنیم و بدیهی است که مسئولان مربوطه در شهرداری تهران نیز باید پاسخگوی آن باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.
اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

فیل ها هم اکنون به یک جاذبه مهم تبدیل شده اند و بیش از 12 میلیون گردشگر که سالانه به تایلند سفر می کنند زمانی را نیز به تماشای آنان اختصاص می دهند.